-
Team Verksted AS:
Plassjef Trondheim
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Motor Forum AS, Oslo:
Bilselger
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
Juniorselger
-
Scania:
Verksmester/teknisk leder
-
DRIVE Mobility:
Teknisk salgsrådgiver
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
PDI (Pre-delivery inspector)
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Garanti og logistikk
-
Bertel O. Steen AS:
Salgssjef Mercedes-Benz Minibuss
-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
RSA Bil:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Arendal
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
Kjøp Corvette, få kjørekurs
Chevrolet annonserte nylig at alle amerikanske kunder som kjøper en Corvette innen utgangen av februar, skal få gratis kjøreskole.
Corvette-kundene får mulighet til å delta på kjørekurs, og har to skoler å velge mellom. Den ene er Bob Bondurant School of High Performance Driving, ved Phoenix.
Og den andre er Ron Fellows Performance Driving School ved Spring Mountain Motorsport Ranch, like utenfor Las Vegas.
- Dette er et veldig spesielt tilbud til våre kunder. Vi ønsker å gi nye Corvette-eiere en helt ny opplevelse. Med alt fra guidet tur i det nasjonale Corvette-museet, avansert kjøretrening, til at de skal lære å bygge på sin egen motor, sier Jim Campbell, US-visepresident for sportsbiler og motorsport i Chevrolet.
Tidligere har dette tilbudet bare vært tilgjengelig for kunder som har kjøpt toppmodellen, Corvette ZR1. Men i sammenheng med Corvettes deltagelse i den kommende amerikanske LeMans-sesongen, ønsker de å gi tilbudet til flere av sine kunder.