-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Bertel O. Steen Lørenskog:
Key Account Manager Næringsalg
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Fiat og Suzuki med felles SUV
Fiat og Suzuki har utviklet en felles SUV. Bilen vil for Suzuki erstatte Grand Vitara, men for Fiat blir det en helt ny modell. Suzuki vil beholde navnet Vitara på den nye bilen. Fiat har også klar en mindre AWD som trolig vil få navnet Simba.
Fiat satser nå på firehjulstrekk og det kraftig voksende SUV-markedet. Panda 4x4 er på vei ut og har i dag bare en kunde – nemlig det itailenske postvesenet. Ny modell skal komme innen 12 måneder – og vil trolig få navnet Simba.
Men Fiat har mer på trappene. Sammen med Suzuki har de jobbet med en større SUV – en bil som direkte skal konkurrere med Toyota RAV. For Suzuki skal bilen erstatte Grand Vitara – og for Fiat blir det en helt ny bil. De to bilene skal lanseres innen et år.
Samarbeidet mellom Fiat og Suzuki er naturlig. Bak begge selskapene trekker General Motors i trådene og de er på eiersiden i begge bedriftene.