-
Avdelingsleder/Teknisk leder
Last og Tank AS
-
Selger
NDS-Group AS
-
Account Manager
Arval AS
-
Daglig leder
Norges Bilbransjeforbund (NBF)/DRIVE
-
Økonomi- og administrasjonsansvarlig
Norges Bilbransjeforbund (NBF)/DRIVE
-
Kundeansvarlig/Key Account Manager
Norges Bilbransjeforbund (NBF)/DRIVE
-
Bilskadereparatør
Bertel O. Steen Asker og Bærum AS
-
Mekaniker
Volvo Car Stor-Oslo AS
-
Bilberger
REDGO Norway AS avd Oslo
-
Bilansvarlig
Bertel O. Steen Lørenskog
-
Salgskonsulent Næring
Toyota Romerike AS
-
Salgskonsulent
Porsche Center Son AS
-
Bilkontrollør
NAF senter Mastemyr
-
Innkjøpsansvarlig
Motor Part AS
-
Bilmekaniker
Sør Caravan AS
-
Mekaniker/tekniker
Birger N. Haug AS avd Asker og Bærum
-
Bruktbilselger
Birger N. Haug AS avd Gardermoen
-
Oppretter
Volmax
-
Bruktbilselger
Bertel O. Steen Vestfold AS
-
Næringsselger
RøhneSelmer AS
-
Digital innkjøper
Autoproff Norge AS
-
Digital selger
Autoproff Norge AS
-
Senterleder
NAF senter Stavanger
-
Mekaniker
Birger N. Haug Oslo
-
Teamleder
Birger N. Haug Oslo
-
Takstmann
AutoIn bilskadesenter AS
Laguna tryggest i krasj
Allerede før den er kommet på det norske markedet har nye Renault Laguna II mottatt en viktig anerkjennelse - fem stjerner i kollisjonstest.
På tirsdagens pressekonferanse sa Max Mosley, styreformann i Euro NCAP og president i FIA: Vi er svært godt fornøyd med de resultater nye Laguna har oppnådd. Da vi innførte en femte stjerne sa mange produsenter at den var uoppnåelig, men under et år etter introduksjonen har Renault satt en ny milepæl innen kollisjonssikkerhet. Vi håper flere andre produsenter vil følge etter.
I tillegg til Laguna ble det også fremlagt testresultater for fem små MPVer samt den nye Nissan Almera. Tre av disse oppnådde fire stjerner, Renault Scenic, Citroën Picasso og Nissan Almera Tino. Også nye Almera kombikupé oppnådde fire stjerner mens Tino fikk den beste testen av samtlige MPVer.
Dårligere resultater ble det for Mazda og Mitsubishi som oppnådde tre stjerner for sine Premacy og Space Star modeller. Mazda Premacy var den andre bilen som oppnådde tre stjerner i Euro NCAP med hensyn til sikkerhet for fotgjengere. På dette området kom alle de andre bilene ut med to stjerner, så her er det fortsatt en lang vei å gå.