-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Hydrovolt:
Key Account Manager
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
DNB Finans AS:
Rådgiver
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Bertel O. Steen Lillehammer:
Servicesjef
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Kalbakken
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
BilXtra:
Daglig leder
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Lyst på en Ford GT? Det blir ikke lett!
Fra i dag kan interesserte legge inn en søknad om å få kjøpt ett av meget få eksemplarer av Ford GT. Men "vinduet" er bare åpent i en måned!
Ford har lagt ut et søknadsskjema på bilens dedikerte nettsider. Fra i dag og til og med 12. mai kan interesserte fylle ut og sende inn skjemaet.
Men utfylt skjema betyr IKKE at man får kjøpt en bil – det skal kun bygges 250 eksemplarer i året, og Ford regner med å få bestilling på langt flere enn 500 biler de første to årene. Derfor vil de håndplukke kundene.
– Kjøpsprosessen for Ford GT er like unik som vår nye superbil, sier Henry Ford III, global markedssjef for Ford Performance. – Vi opplever at GT-kundene er svært gode ambassadører for Ford, og vi ser frem til å gi dem en service som er like spesiell som selve bilen.
Søkere som får tilbud om kjøp vil bli kontaktet og gitt en unik og skreddersydd opplevelse ved hjelp av Ford GT Concierge Service, forteller Henry Ford III.
Ford GT-nettstedet tilbyr også forbrukerne en mulighet til å bygge sin egen drømmeversjon av Ford GT og dele den med verden gjennom sosiale medier som Facebook og Instagram.
Kun et begrenset antall land får være med i den første søknadsrunden.
Disse er Østerrike, Belgia, Canada, Kina, Frankrike, Tyskland, Irland, Italia, Macao, Nederland, Filippinene, Saudi Arabia, Spania, Sverige, Sveits, Tyrkia, De forente arabiske emirater, Storbritannia og USA.
Norge er ikke med på oversikten, men ifølge informasjonssjef Anne Sønsteby i Ford Motor kan norske interessenter henvende seg via Ford i Sverige som skal håndtere søknader fra hele Skandinavia.
- Norske kunder har like stor mulighet for å kjøpe GT som alle andre, de må bare søke via den svenske siden, presiserer Sønsteby.