-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
DNB Bank ASA:
Bruktbilselger
-
Bilia Norge AS:
KAM Volvo & XPENG
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Brann hos El-Bil Norge
- flytter og øker produksjonen
Det har vært brann i bygningen hvor ElBil Norge holder til. Brannen ga store sotskader, noe som rammet både produksjonslinja og komponentlageret.

Dette skjedde samtidig som produksjonen av den nye modellen Buddy har startet. Til stor skuffelse for ElBil Norge - og alle som venter på en ny Buddy – vil brannen medføre 6-8 ukers produksjonsstans.
ElBil Norge benytter den ufrivillige pausen til å framskynde ekspansjonsplanene. 1.juni overtok de et nytt lokale på ca 1.000 m2 som tillater å øke produksjonskapasiteten fra 100 til oppimot 500 Buddyer årlig.
- Etterspørselen er så god – og kjøpernes tilfredshet med produktet så høy – at vi bare har positive forventninger til en slik satsing, heter det i en melding fra selskapet. - Vi er glade for at en kjedelig hendelse raskt kan vris til noe positivt og er godt motiverte for å lage mange Buddyer i tida framover. Fra midten av juni forventer vi å være operative i våre nye lokaler.
ElBil Norges nye adresse blir Spireaveien 6 på Økern i Oslo.