-
DNB Finans AS:
Key account manager
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger Midt-Norge
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Norges Bilbransjeforbund (NBF):
Områdeleder Bransje- og medlemsservice
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
BMW rekrutterer
Mens britisk bilindustri snart ikke lenger eksisterer, koreanske Daewoo legger ned tusenvis av arbeidsplasser og amerikanske bilfabrikker stenger produksjonen i ukesvis, er BMW kjerringa mot strømmen. Nå trenger de 3500 nye arbeidere.
I tillegg til alle nyansatte kjører BMW produksjonsapparatet for fullt. Ved fabrikkene i Regensburg og München pågikk produksjonen for fullt i hele sommer og den har heller ikke stoppet opp nå mellom jul og nyttår.
BMW har også et stort program for trainees. Over 1100 trainees – 100 mer enn året før - startet sitt program hos BMW-gruppen i 2000. Til sammen har konsernet 3313 trainees fordelt på 40 forskjellige profesjoner.
BMW er blant de mest populære arbeidsgivere for ingeniører og IT-spesialister og andre med viktig spesialkompetanse, sier styremedlem og personaldirektør Ernst Baumann.
Kilder Bilnorge har vært i kontakt med blant BMW-forhandlere bekrefter at behovet for økt produksjon er til stede. Ventetiden for enkelte modeller er lenger enn ønskelig og lageret av nye biler er svært begrenset innen de mest populære modeller.
Av Terje Ringen – bilnorge.no