-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Hydrovolt:
Key Account Manager
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
DNB Finans AS:
Rådgiver
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Bertel O. Steen Lillehammer:
Servicesjef
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Kalbakken
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
BilXtra:
Daglig leder
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Motorfestivalen ble en motorfest!
Motorfestivalen ble arrangert for andre år på rad av bladet Bilsport i samarbeid med Exporama 15. - 17. april. Over 20.000 bil- og motorinteresserte fant veien til Hellerudsletta nord for Oslo.
Fra en noe beskjeden start besøksmessig på fredag, da det var mulig å komme til og få tatt bilder av fartsvidunderne, til lørdag og søndag hvor folk stod i pole position ved inngangsportene ved åpningstid og hvor det ble trangt om saligheten i første sving rundt trimmede rallybiler. Kø ved minibanken, kø til baguetter og lammeknoker, kø for å komme på do og kø i signeringskøene til mange av Norges bilsporthelter. Akkurat slik det skal være på en vellykket festival.
Bilfansen var festkledd med McLaren-skjorter, Subaru og Chevroletjakker, Ferraricapser og Harley T-skjorter i skjønn forening. Her var utstillere av alle slag, fra bilsportforbund til bilklubber, amerikanske hot roddere og japanske senka Civicer, fra Dodge RAM´er til micro modellbiler og amerikanske lastebiler til en to etasjers Londonbuss.
Ikke mange vanlige familiebiler å se her, men fullt av stylete motivlakkerte vidundere i alle farger og med fullt lydutstyr ombord og hekkspoiler bak. Men også polish og kromfelger, motorsykkeljakker og sammenleggbare stoler til neste biltreff.
BilNorge og Bil hadde stand på Motorfestivalen og møtte mange hyggelige mennesker som deltok i konkurransen om en tur vi arrangerer til Formel 1 løpet i Monza i september og Danmarksturer med Stena Line.
Antall besøkende:
Fredag: 1.343
Lørdag: 10.402
Søndag: 9.012
Totalt: 20.757
Ta en titt på bildene under og få en smakebit på hva Motorfestivalen hadde å by på: