-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Carstore:
Salgsleder
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Vekk fra nettet med vanlige jaguarer
Det er utrolig hvordan Ford klarer å ta grep som skaper ganske negative reaksjoner. Nå er det hjemmeavisen Detroit Free Press som har produsert en historie som går verden rundt. Kjempen skal knuse 13 år gamle Amanda!
Det tallet kommer til å øke innen du får logget deg inn på siden, fordi Detroit Free Press har fortalt om hennes nettsted, jaguarcenter.com og ca 60 andre som Ford nå er ute etter. Ford vil ha stoppet nettsteder som åpenbart vil profitere på navn som inneholder ord som ford, volvo, jaguar eller aston martin, sier de. Og har åpenbart flere poeng her.
Det er bare et par dager siden VW vant en tilsvarende sak, men der var nuisance-elementet hos nettstedet helt åpenbart. Det er det nok i mange av disse også, en rekke av navnene har for lengst vært registrert at en proff navneregistrator som heter Great Domains som har solgt dem videre.
Men Amanda har aldri kjøpt dette navnet, skriver avisen, og det er for eksempel veteranbil-operatører eller bilklubber som i alle år har brukt merkenavnet uten å ane at de kunne bli gjenstand for en rettssak.
Det er for øvrig bare noen få dager siden det ble kjent at Ford måtte gi opp jakten på Blue Oval News, nettets beste bak-kulissene sider.
Av Jon Winding-Sørensen – Bilnorge.no