-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Carstore:
Salgsleder
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Ny Daewoo-familie komplett
Vi har nylig presentert Daewoos nye Golf-utfordrer, Lacetti. Nå følger en ny kompakt stasjonsvogn på samme lest. Møt Nubira Estate.
400 liters bagasjerom i normal posisjon blir til 1.410 liter når setene klappes sammen. En lengde på 4,56 meter er noe lenger enn hos Nubira sedan. Bredden på 1,725 og høyden på 1,459 meter er mer identiske.
Mange rom
Baksetet kan legges ned i forholdet 60/40, takrails i alu-look er standard mens et 12-volts uttak i bagasjerommet og til sammen 25 lommer, holdere og andre oppbevaringsrom er argumenter Daewoo-selgerne kommer til å hente frem hvis du besøker en av dem.
Som hos Nubira sedan byr også stasjonsvogna på to alternative bensinmotorer, en 1,6 liter på 109hk og en 1,8 liter på 122hk. 5-trinns manuell gearkasse er standard, men en 4-trinns automat kan også leveres.
Salgsmålet i Europa for de to Nubira-modellene og Lacetti er på totalt 50.000 biler i modellenes første hele salgsår 2005. Med et slikt potensiale har Daewoo funnet det regningsvarende å tilpasse understell og kjøreegenskaper til europeisk smak.
Den norske importøren forteller til MotorBransjen at han har et salgsmål på 190 Lacetti og 130 Nubira i 2004. Stasjonsvogna er på plass hos oss i oktober og vil nok neppe bidra særlig til årets volum. Men neste år vil den nok danke ut sedanen i volum.