-
Møller Bil Ensjø:
Deleselger
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
Autoria bil AS Avd Kolbotn:
Markedssjef
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
Bruktbilselger
-
Møller Bil Hvam:
Produksjonsleder nyttekjøretøyverksted
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
RSA BIL Arendal:
Bilpleier - RSA BIL Arendal
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Romerike
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
Bertel O. Steen Hamar:
Salgskonsulent Nyttekjøretøy
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
BilXtra Skøyen AS, avd. Moss:
Teknisk leder
Ansiktsløft for Lancer
Nylig kunne vi fortelle at Mitsubishi senker prisene på Lancer-modellene. Nå forteller de om en ansiktsløfting på 2006-utgavene.
Med prisreduksjoner på inntil 17.000 kroner, har den norske importøren økt salgstempoet på Lancer betydelig slik at målet på 750 biler inneværende år nå er innen rekkevidde. For 2006-modellene er det en rekke endringer, men mest av kosmetisk art.
Lancer sedan og stasjonsvogn skal fortsatt selges i utstyrsnivåene Invite og Intense. Modellene får en ansiktsløfting som består i nye støtfangere og grill for å heve det sportslige uttrykket. Automatisk klimaanlegg blir standard på biler med 1,6- og 2,0-liters motor.
Intense vil i tillegg komme i senket utgave samtidig som sotede bakre ruter understreker det sportslige. Innendørs har modellen lånt den korte gearspaken fra Evo-modellene mens pedalene kommer i aluminiumsutførelse.
Prisene er ikke endelig avklart, men med den suksess MMC Norge har oppnådd den siste tiden kan vi trolig se bort fra en vesentlig prisøkning.
Som tidligere nevnt er Lancer Evo IX klar for norske kunder i slutten av året. Er du blant de tre som har bestilt bilen, får du her noen nye bilder for å korte ned ventetiden.