-
DNB Finans AS:
Key account manager
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger Midt-Norge
-
Snap Drive Kokstad:
Mekaniker
-
RSA:
Salgs- og forhandlerkoordinator - RSA
-
Norges Bilbransjeforbund (NBF):
Områdeleder Bransje- og medlemsservice
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Moderne fritid: Nissan Amenio
Utrolig katolsk å kalle en bil Amen io i ett ord. Prøv å forklare Paven at navnet kommer av det engelske amenity – komfort, det låter litt søkt. Men faktum er at halve poenget med denne konseptbilen åpenbart er de behagelige setene.
Det kan hende bilen har andre kvaliteter, men akkurat nå har jeg bare fabrikkens egen blomstrende beskrivelse å holde meg til. Og der får vi beskjed om at dette er bilen for både earth browsing og space browsing.
Glasstak og store vinduer skal gi deg nærheten til omgivelsene, og hele bilen føyer seg visstnok pent inn i Nissans Modern Living designtema.
Det er tre seterader der de to forreste har seter som på første klasse i fly, de kan tiltes og dreies og har fothvilere. De bakerste er åpenbart mer proletare, for de nevnes ikke.
Bilen er nesten fem meter lang og har noe på 18 og noe på 20 tommer. Jeg går ut fra at det er hjulene som er 20-tommerne, og at 18 er forbeholdt monitoren, som gir 360 graders sikt for føreren og som ser over bakketopper for å si fra om det er trafikkork på den andre siden. Det er der vi har Earth Browsing modus.
Dersom du ikke er bekymret over arbeid i gata, eller trenger beskjed om restauranter langs løypa, eller været i Osaka, kan du gå over til Space Browsing. Da viser monitoren din deg blant annet stjernene som du vil passere under i den retningen du kjører.
Blant annet.
Amen.