-
Møller Bil Hvam:
Salgssjef/Markedssjef
-
Bilia Norge AS:
Leder Controlling
-
Norsk Scania:
Instruktør Teknisk Opplæring
-
RSA Bil Oslo:
Produksjonsleder - RSA Bil Oslo
-
RSA:
Store Manager BYD - RSA Bil Oslo
-
Team Verksted AS:
Oppretter/lakkerer
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Hamar
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Høvik
-
Møller Bil Trondheim:
Nybilselger Audi
-
Vestfold Autogass AS:
Bilmekaniker / Leder
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker BYD - RSA BIL Oslo
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Regionssjef - MG
-
Subaru Norge AS:
Forhandleransvarlig - Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Knoks Bildeler AS:
Mekaniker
-
MEKO Norway AS:
Leder for MEKO Academy (tidligere Promeister Academy)
-
RN Norge:
Head of Sales
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
Sulland Elverum:
Daglig Leder
-
RSA:
Salgs- og markedskoordinator
-
Berg Auto AS:
Dele- og lagerleder / Delesjef
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Karihaugen
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Plassjef Trondheim
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Scania:
Verksmester/teknisk leder
-
Bertel O. Steen AS:
Salgssjef Mercedes-Benz Minibuss
-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
Oslo Motor Show
Aldri har så mange gjestet Oslo Motor Show
Med 38.532 gjester innenfor portene på fredag og lørdag satte Oslo Motor Show igjen besøksrekord. Nær 26.000 tok turen til Lillestrøm på lørdag. Showet avsluttes søndag kveld.
Samtidig som kjendiskokk Lise Finckenhagen serverte gjestene en Elvis Presley-favoritt, holdt Kjell Elvis konsert bare noen meter unna. Alt dette for å markere at BMW-en Elvis fartet rundt med under tjenestetiden i Tyskland for det amerikanske forsvaret nå var ute på en sjelden luftetur etter BMWs tilbakekjøp og restaurering.
Bryllup var det også da at Monica Thordén Haug ble ektet til Ivar Åsland – nær deres egen og spektakulære Land Speed Record-stand, og med en tilskuerskare bare kongelige opplever.
Tusenvis flokket seg også rundt standen til BilAutofil hver gang de 12 sylindrene på Arne Fredlys Aston Martin Valkyrie ble fyret.
Den blir det også mulig å høre under siste dag av Oslo Motor Show og se ikke
bort fra at bilens eier også dukker opp i vrimmelen av hyperbilinteresserte. Aldri i Norge har Aston Martin Valkyrie stått ved siden av Red Bulls baneversjon av samme bilen.
I tillegg til alle bilene som huskes fra de siste 30 årene før årtusenskiftet byr OMS på noen av Norges og Sveriges flotteste byggeprosjekter inkludert Arild Bjørnar Sands Ford kåret til Skandinavias flotteste bil i 2022.
At Polestar 6 og Lotus Eletre står nær hverandre på en messe er også første gang i historien. Enn så ulike bilene er har de klare slektskap gjennom det kinesiske eierselskapet Geely.
Mer enn 1000 kjøretøyer fyller 42.000 kvadratmeter på Oslo Motor Show. I tillegg kjøres det i dag løpsfinaler på en tilrigget bane i bakgården.
Bildesamlingen viser noen glimt fra andre dag av Oslo Motor Show.