-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Møller Bil Ensjø:
Deleselger
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
Autoria bil AS Avd Kolbotn:
Markedssjef
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
Bruktbilselger
-
Møller Bil Hvam:
Produksjonsleder nyttekjøretøyverksted
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
RSA BIL Arendal:
Bilpleier - RSA BIL Arendal
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Romerike
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
Bertel O. Steen Hamar:
Salgskonsulent Nyttekjøretøy
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
BilXtra Skøyen AS, avd. Moss:
Teknisk leder
Ny Goodyear- og Dunlop-sjef i Norden
Svenske Otto Drakenberg (37) er valgt som den nye toppsjefen for Goodyear Dunlop Tires Nordic. Drakenberg var inntil nylig eksportsjef i House of Prince International i Danmark, og hadde sin første arbeidsdag i Stockholm den 7. januar.
Inntredenen i dekkbransjen er en stor utfordring for Drakenberg som får ansvaret for den globale dekkgiganten Goodyear Dunlop Tires aktiviteter i Sverige, Danmark, Norge, Finland, Baltikum og Island. Virksomheten markedsfører en rekke dekkmerker i alle tenkelige segmenter fra motorsykkel- og personbildekk til gigantiske dekk for anleggindustrien.
–Ambisjonen er å bringe våre fremste varemerker Goodyear og Dunlop til ledende posisjoner i sine respektive segmenter. For å oppnå dette må vi bli det foretrukne valget blant våre nordiske forbrukere, sier Drakenberg.
I tillegg til sin forretningsmessige bakgrunn kan Drakenberg vise til en lang og suksessrik sportskarriere som inkluderer en femte plass i VM innen offshoreseiling samt olympisk og VM mesterskap innen fektning.
Otto Drakenberg overtar styringen etter Lars-Eric Lundgren som trekker seg tilbake etter mer enn 30 års fartstid innen Goodyear Dunlop Tires. Lundgren har vært administrerende direktør i Norden siden 2001.