-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Møller Bil Åsane:
Salgssjef
-
Motor Forum Oslo:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
RSA BIL Oslo:
Produksjonsleder - RSA BIL Oslo
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
DNB Finans AS:
Key Account Manager – Nordland, Troms og Finnmark
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
MiTo på steroider
Alfas minste modell vises i spesialutførelse på Genève-utstilling. Det må jo selvsagt komme en GTA-utførelse av denne også.
GTA-signaturen er klassisk hos Alfa, og forbindes med potente kjøreegenskaper. Slikt oppnås gjerne gjennom lav vekt i kombinasjon med høye ytelser.
I MiTo GTA er det benyttet lette metaller og karbonfiber der det har vært mulig for å tvinge ned vekten til et minimum. Karbonfiber er brukt i spoilere, tak og bakluke mens du finner aluminium i bremser, hjulopphengning og deler av chassisiet.
Under panseret sitter en kompakt bensinmotor som er resultat av Fiat-familiens downsizing. Med et slagvolum på bare 1742 ccm, yter den moderne motoren hele 240 hk takket være kombinasjon av avansert motorteknologi.
Under gulvet til bilen som er senket med 20 mm, sørger avansert aerodynamikk for stabilitet i høye hastigheter.
Den som besøker Alfa-standen i Genève får flere detaljer, men foreløpig er altså MiTo GTA et rent konsept.