-
Møller Bil Egersund:
Nybilselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Ayvens Norge AS:
Salgskonsulent
-
Dekkmesteren Holmlia:
Verkstedsmedarbeider
-
Dekkmesteren Holmlia:
Servicerådgiver/Kundemottaker
-
Bertel O. Steen Detalj AS:
Innkjøper Bruktbil
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
Bertel O. Steen Lørenskog AS :
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Autoinnkjøp AS Trollåsen:
Kommersiell leder/Partnerkandidat
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
Autoria Bil AS avd. Ski:
Bilselger
-
Volvo Car Stor-Oslo AS:
Leder Servicemarked
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA Bil Kristiansand
-
Werksta Norge:
Skadetakserer / Kundemottaker for Werksta Lillehammer og Werksta Hadeland
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Rodin & Co:
Serviceteknikere på verkstedutstyr
-
Werksta Norge:
Skadetakserer for Werksta Sveberg
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Nesbyen
-
Bilia Drammen, verksted Volvo:
Bilmekaniker, Volvo Drammen
-
Bilia Norge AS:
Selger, Bilia Insignia Kristiansand
-
Bilia Norge AS:
Plassjef, Bilia Insignia Kristiansand
-
NDI Norge AS:
Salgs-og produktsjef med ansvar for last og industri/anleggsdekk.
-
BilXtra Skøyen AS avd Holmlia:
Bilmekaniker
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Werksta Norway AS:
Biloppretter og Billakkerer til Werksta i Bergen
Avslørt: 2011-modell fra Mercedes
Her er ferske spionbilder av neste generasjon Mercedes-Benz CLS. Selv om bilen er godt tildekket, har Carparazzi dannet seg et bilde av hva som skjuler seg under staffasjen.
Den skal ikke på markedet før i 2011, men Mercedes er allerede godt i gang med testingen. Nye CLS er godt innpakket i kamuflasje, det eneste synlige på den nye 4-dørs coupéen er hovedlys, baklys, sidespeil, hjul og tak.
Deler av eksosanlegget stikker ut gjennom rektangulære hull nederst i bakfangeren på hver side. Ikke ulikt det du finner på nye E-Klasse sedan.
Om det er et seriøst forsøk på å lure fotografer til å tro at bilen tilhører et annet tysk prestisjemerke skal være usagt, men fronten er formet som to nyrer.
Pioneren
CLS var selveste pioneren blant 4-dørs coupéer da den første gang dukket opp i 2004, og stadig flere produsenter har fulgt i fotsporene og kopiert oppskriften. Passat CC er foreløpig eneste konkurrent på markedet, men denne må finne seg i å bli plassert i en lavere divisjon når det gjelder prestisje, noe som gjenspeiles i prisene. Rimeligere blir også modellen Hyundai har under utvikling.
SE SPIONBILDER AV HYUNDAIS MODELL
Hi-tech
I løpet av 2009 lanseres to nye modeller med minst like stor prestisje som Mercedes CLS, og da snakker vi selvsagt om Porsche Panamera og Aston Martin Rapide. Audi har også signalisert at de vil ha en bit av kaka med sin A7, vist i Detroit som Audi Sportback Concept.
Mercedes har et godt utvalg av drivlinjer å utstyre neste generasjon CLS med, både for bensin og diesel. De minste 4-sylindrede motoren finner neppe veien til denne modellen, men en CLS400 Hybrid er med stor sannsynlig med i planene.
Og du kan være sikker på at spesialistene hos Mercedes AMG vil snekre sammen potente modeller som lanseres omtrent samtidig som de mer moderate utgavene med seksere og åttere.