-
Albjerk Bil Ringerike AS:
Salgsleder
-
Bilbutikk1 as Avd Ås:
Kundemottaker / Delelagermedarbeider
-
Albjerk Bil Lier AS:
Mekaniker
-
Gumpens Auto Grenland AS:
Daglig leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Tellnes Autosenter AS:
Tungbil- og lettbil Mekanikere
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Regional Ettermarkedsleder
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
Bilia Drammen:
Bilmekaniker, Volvo/ Xpeng Drammen
-
Bilia Norge:
Bilmekaniker, BMW Skøyen
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
Eksplosiv Atom
Ariel Atom kan trygt kalles en sprek sportsbil. Nå kommer en spesialutgave som blir nærmest eksplosiv.
Ariel Atom 500 yter hele 500 hester, og når vekten er omtrent samme antall kilogram, er det ikke vanskelig å skjønne at dette blir en potenspille i særklasse.
Motoren er en spesialbygd V8, satt sammen av to Suzuki Haybusa-blokker og utstyrt med kompressor. Denne kobles til en sekvensiell gearkasse med hendler på rattet.
Launch- og traction-control er standard, men bilen blir dessverre forbeholdt noen få utvalgte som har anledning til å bla opp ca 100.000 pund for et eksklusivt leketøy.
De mer moderate utgavene av Ariel Atom er utstyrt med en 2,0-liters Honda iVTEC-motor.
Ytelsene spenner fra 220 til 300 hk. Den kraftigste gjør null til 100 km/t på under tre sekunder og null til 100 mp/h (160 km/t) på syv sekunder.