-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Sporty tilbehør for Sportsvan
Volkswagen tilbyr en ny R-Line dekorpakke for de som ønsker en ekstra sportslig Golf Sportsvan.
Nye Golf Sportsvan er en populær bil i Norge. Hittil i år, per 31/8, er det ifølge OVF registrert 830 nye slike på norske skilter.
Nå kommer en pakke som kan gjøre den kompakte flerbruksbilen attraktiv for enda flere – en R-Line pakke utviklet av Volkswagen R GmbH, de som har navnet sitt på Polo-R WRC-bilene som gjør det så bra i Rally-VM.
R-Line pakken inneholder et komplett program for eksteriør og interiør, men de som nøyer seg med eksteriør-pakken får lov til å velge bort det skreddersydde interiøret.
Med R-Line eksteriør får Sportsvan nye støtfangere med store luftinntak og kromelementer i fronten. Hekken prydes med en diffuser, blanke enderør og sotede lykter, mens sidene pyntes med dekorative skjørt. Og så får du selvsagt noen R-Line logoer med på kjøpet.
Om du også går for interiør-pakken får du sportsseter i stoff og San Remo mikrofiber, dekorativ trim, stigtrinn med R-logo, matter med kontrastsømmer, samt pedaler i rustfritt stål og sort taktrekk. Og, ikke minst, en skjerm som lyser R-Line på oppstartsmenyen.
Uavhengig av alt dette tilbyr Volkswagen en R-Line Sportspakke til Golf Sportsvan. Den inkluderer progressiv styring, sotede vinduer og senket (15 mm) sportsunderstell. Man kan også velge mellom fire R-Line felgtyper i 17 eller 18 tommers dimensjon.