-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Polestar:
Ettermarkedsleder | Norge
-
Solid Försäkring:
Selger Bilgaranti
-
Team Verksted AS:
Formann
-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen:
Commercial Incentive Manager
-
RSA Deler og Tilbehør:
Koordinator dekk og felg - RSA Deler og Tilbehør
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger – RSA BIL Arendal
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Skoda-fest med norsk stjerne
Midt blant en mengde gamle sports-Skodaer som både luktet godt, så bra ut og hørtes fantastiske ut, dukket det opp noe alle andre hadde brukt femten meter pressemelding på å fortelle at her har de en sensasjon. Og midt i det hele - en norsk rallystjerne.
Det dreier seg om Rally Bohemia, som i år inkluderer historisk rally. Derfor er det jo selvfølgelig på sin plass at Skoda viser frem et rallyvåpen som er et overskuddsfenomen av den typen som er vanskelig å beskrive.
Gamle helterFor denne mannen med startflagget er ingen andre enn John Haugland, mannen som begynte å sette Skoda på bilsportkartet for 50 år siden. Nåtidhan vant også to IRC-titler i nettopp en Fabia S2000Så dukket en ny klasse oppR5Skoda hadde vist sin nye FabiaEgne deleri Polen forrige helg tok denne bilen første- og andreplassEn Fabia Kombi i full R5-trimEntusiasme