-
Team Verksted AS:
Plassjef Trondheim
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Motor Forum AS, Oslo:
Bilselger
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
Juniorselger
-
Scania:
Verksmester/teknisk leder
-
DRIVE Mobility:
Teknisk salgsrådgiver
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
PDI (Pre-delivery inspector)
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Garanti og logistikk
-
Bertel O. Steen AS:
Salgssjef Mercedes-Benz Minibuss
-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
Hedin Automotive:
Salgsleder MG
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
RSA Bil:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Arendal
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
Katt i kamuflasje
Se godt på disse bildene. Selv om kamuflasjen hadde vært fjernet, er det langt fra sikkert du hadde gjettet hva slags bil det er.
Da våre venner hos Carparazzi kom over denne bilen, trodde de først det var en spesialutgave av neste generasjon Freelander, siden den har klare likhetstrekk med Evoque. Men de skjønte raskt at den antagelsen var feil.
Siden det ikke foreligger noen offisiell informasjon fra verken Land Rover eller Jaguar, blir det fortsatt bare spekulasjoner.
Carparazzi føler likevel de er på riktig spor når de sier at dette er en «bastard» med karosseriet til en Evoque og innmaten til det som skal bli den nye Jaguar SUV-en.
Det som har bidratt til forvirringen er at tidligere prototyper har vært basert på Jaguar XF mens de nå har benyttet et Land Rover-karosseri.
Få detaljer foreligger om den nye Jaguar-modellen, men vi har sett som konsept ved et par anledninger, sist på en bilutstilling i Kina høsten 2013.
Dessuten vet vi den skal dele plattform med XE, den kompakt Jaguar-modellen som skal utfordre 3-serie, C-Klasse og A4 når den etter hvert lanseres som 2015-modell.