-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Subaru til Gran Turismo
Et par dager før LA-utstillingen viste Subaru sin deltaker på til Gran Turismo-spillet. Det ser ut som den skal forbli virtuell.
Subaru Viziv var en ganske dramatisk konseptbil da den ble avduket i Genève for halvannet år siden. Nå er den blitt enda mer dramatisk.
Subaru har også kastet seg på Gran Turismo-bølgen, og har tegnet et ganske rått utseende oppå den ett år gamle, 600-hesters, konseptbilen.
Men i motsetning til mange av de som har «bygget» Gran Turismo-biler det siste året, ser det ikke ut som om Subaru også skal bygge en 1:1 utgave av den. Det var i hvert fall ikke noe som liknet på den på Subaru-standen i Los Angeles.
Annerledes
Subarus design skiller seg fra mange av dem vi har møtt i denne serien i det siste. Veldig ofte ser vi ekstreme karosserier der det ser ut som en rekke plater, men oppsiktsvekkende kurver, er lagt på – lag på lag.
Subaruen ser mye mer ut som et helt stykke sølvfarget metall. Solide buler overalt, en fast og fin taklinje. Splitterne foran og bak ser ut som de har vokst ut organisk. Bare spoileren bak ser ut som om den er lagt på i etterkant.
Alt kommuniserer muskler i mye større grad enn en tur på hytta. Ustoppelig? – sikkert. Men det er på banen, og ikke i terrenget.
Om du ikke finner bilen i LA nå, så skal den være på plass i Gran Turismo 6, dersom du har 1.14 oppdateringen.