-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
RSA BIL Arendal:
Bilpleier - RSA BIL Arendal
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Romerike
-
Møller Bil Hvam:
Servicemarkedssjef
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
Møller Bil Nesttun:
Servicemarkedssjef
-
Bertel O. Steen Hamar:
Salgskonsulent Nyttekjøretøy
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Gulskogen
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Hadeland
-
AutoIn Bilskade AS:
Takstmann - Bærum
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter / Bilskadereparatør Oslo
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter/Teknisk leder – Alnabru
-
Werksta Norge AS:
Biloppretter/ Mekaniker for Werksta Nesbyen
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Romerike
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Grorud
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
BilXtra Skøyen AS, avd. Moss:
Teknisk leder
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
Oppdatert Mazda6 – nok en gang
Mazda6 vises i oppdatert form i Los Angeles. I tillegg til synlige endringer skjer det en del under skallet.
Men er ikke Mazda6 nettopp oppdatert da? Joda, jeg kjørte en oppdatert sekser for litt over et års tid siden. Den gang var den viktigste endringen G-Vectoring Control som skulle gi bedre kontroll og mindre understyring i svinger.
Men nå er den altså oppdatert for andre gang siden lanseringen i 2012. De kosmetiske endringene er mer synlige enn de var sist gang da selv Mazdas egne folk måtte se to ganger for å oppdage dem. Nå får den i det minste en ny grill og nye lykter.
Innendørs er det ifølge Mazda bare rattet og enkelte detaljer som er med videre. Ellers får den et redesignet dashbord, mer påkostede materialer som «ekte japansk treverk», nyutviklede forseter med ventilasjon og vesentlig bedre støydemping enn tidligere.
På teknologifronten innføres blant annet en ny 8-tommers infotainment-skjerm, en 7-tommers konfigurerbar skjerm i instrumentpanelet, head-up display med visning på frontruten samt adaptiv cruise-kontroll med stop & go-funksjon.
Skyactiv-G 2,5 – en bensinmotor med sylinderdeaktivering kommer på programmet, men foreløpig snakkes det ikke om 2,5-literen med turbo og 227 hester som nå lanseres i USA.
Nye Mazda6 kommer til Norge midt i 2018, og når det gjelder stasjonsvognen loves vi flere detaljer senere.