-
Møller Bil Hvam:
Salgssjef/Markedssjef
-
Bilia Norge AS:
Leder Controlling
-
Norsk Scania:
Instruktør Teknisk Opplæring
-
RSA Bil Oslo:
Produksjonsleder - RSA Bil Oslo
-
RSA:
Store Manager BYD - RSA Bil Oslo
-
Team Verksted AS:
Oppretter/lakkerer
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Hamar
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Høvik
-
Møller Bil Trondheim:
Nybilselger Audi
-
Vestfold Autogass AS:
Bilmekaniker / Leder
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker BYD - RSA BIL Oslo
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Regionssjef - MG
-
Subaru Norge AS:
Forhandleransvarlig - Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Knoks Bildeler AS:
Mekaniker
-
MEKO Norway AS:
Leder for MEKO Academy (tidligere Promeister Academy)
-
RN Norge:
Head of Sales
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
Sulland Elverum:
Daglig Leder
-
RSA:
Salgs- og markedskoordinator
-
Berg Auto AS:
Dele- og lagerleder / Delesjef
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Karihaugen
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Plassjef Trondheim
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Scania:
Verksmester/teknisk leder
-
Bertel O. Steen AS:
Salgssjef Mercedes-Benz Minibuss
-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
Møller Bil Motorsport
Tredje seier av tre mulige
Denne helgen tok Møller Bil Motorsport sin tredje strake seier for sesongen, og dermed tangerte teamet rekorden fra 2018.
Det hele startet med trening fredag, hvor sjåførene Håkon Schjærin, Kenneth Østvold og Anders Lindstad fant igjen flyten fra løpshelgene tidligere i år. Østvold fulgte opp med å sette bestetid i kvalifiseringen, og dermed startet den norske teamet fremst i feltet av TCR-bilene.
Totalt var det 109 biler til start i dette løpet som skiller seg ut ved at det er seks timer langt i stedet for fire. Østvold startet også løpet og satte opp et forrykende tempo med flere runder under ni minutter, noe som er svært raskt.
Schjærin fortsatte der Østvold slapp, og kunne levere bilen over i fortsatt ledelse til Lindstad, som fikk være ankermann og kjøre først over mål.
– Dette har vært en helt utrolig helg. Det har vært fantastisk innsats, fantastisk vær og en fantastisk opplevelse både på og utenfor banen. Alt har rett og slett gått på skinner, oppsummer teamsjef Espen E. Wiik.
Som alltid hadde Møller Bil Motorsport også med seg gjester denne gangen, bestående av tidligere læringer som har fått fast jobb i Møller Bil, samt utvalgte medarbeidere fra servicemarkedet i Møller Bil som har gjort en ekstraordinær innsats.
– Med været var rammene perfekt, og når resultatene blir så gode blir den en komplett opplevelse. Nå tar vi sommerferie med godfølelse, før neste løpshelg i september, avslutter Wiik.