-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Harald A. Møller AS:
Prisanalytiker
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
DNB:
Rådgiver/Fagansvarlig - Autolease Norge Teknisk avdeling
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
DRIVE Mobility AS:
KAM / Salgansvarlig
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Gumpens Auto Grenland:
Daglig leder
-
Gumpens Auto Grenland:
Biloppretter
-
Team Verksted AS:
Karosseriavdelingen
-
Berg Auto AS:
Team leder / Garanti behandler og Bilmekaniker med fagbrev
-
Tryg:
Salgssjef
-
Tønsberg Autoservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist

Fernando Alonso:
Alonso har fått sin Valkyrie
Fernando Alonso er blant dem som har fått utlevert en Aston Martin Valkyrie.
Den doble Formel 1-verdensmesteren som for tiden kjører for Aston Martin F1, tok imot sin Valkyrie forrige uke i Monaco etter å ha kjørt den rundt i fyrstedømmet.
Bilen har egne spesifikasjoner som Alonso hjalp Q by Aston Martin å utvikle. Inspirasjonen til bilens farge kom fra hans F1-bil, og Alonso valgte noe rødt, blått og Aston Martins egen Lime-gul til å pynte interiøret med.
Innendørs valgte Alonso sort Alcantara, og på hver nakkestøtte er logoen hans på plass. En annen spesialitet er rød gasspedal med nummer 14 som er hans nåværende nummer og også var det da han vant VM i gokart som 14-åring.
Som alle Valkyrier er også Alonsos eksemplar utstyrt med en 6,5-liters V12 kombinert med et mildhybrid-system som gir en samlet effekt på 1176 hk – nok til å ta bilen til 100 på drøye 2,5 sekunder.
Bilen bygges ved Aston Martins anlegg i Gaydon, UK, og totalt skal det lages 150 biler – pluss 85 Valkyrie Spider og 40 racingversjoner med betegnelse Valkyrie AMR Pros.
Valkyrie er bare en av Alonsos Aston Martiner – i juni fikk han en Valiant, en banebil han var med på å utvikle.