-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Henning Solberg vant Rally Finnskog
Henning Solberg og hans kartleser Cato Menkerud ble suverene vinnere i Rally Finnskog Norway. Med sin Toyota Corolla WRC var de over tre minutter foran Kristian Kolberg/Kjell Pettersen som knep andreplassen helt mot slutten av løpet.

-Jeg er kjempefornøyd, men det har vært et hardt løp. Været i går kveld var forferdelig, og også i dag synes jeg veiene var for dårlig brøytet, mente Henning Solberg som tok sin tredje seier på fire år i det norske EM-løpet. Uten utenlandsk konkurranse er han helt suveren, og nå begynner han også selv å mangle motivasjon.
-Det er klart det er morsomt å vinne, men det hadde vært mer motiverende om det hadde vært litt hardere konkurranse, sier Henning Solberg som har vunnet samtlige tre NM-runder i år, og som dermed er på god vei mot sin fjerde strake NM-tittel. Han kjørte også inn til en sterk 12. plass i det svenske VM-rally tidligere i vinter. Og det er ut i verden han helst vil.
-Akkurat nå vet jeg ikke noe om når jeg kjører neste løp. Det er fire måneder til neste NM-runde, og hva jeg gjør før det vet jeg ikke. Jeg håper det blir en VM-start igjen, sier Henning Solberg, storbror til Subaru-føreren Petter Solberg.
Kampen om andreplassen i løpet ble hard mellom de to Oslo-førerne Kristian Kolberg og Valter Chr. Jensen. Jensen lå på 2.plass etter første dags kjøring, men måtte til slutt se seg slått med 8,5 sekunder av Kristian Kolberg.
I klassen for de mindre trimmede bilene, gruppe N, ble det svensk seier til Jonas Kruse i Subaru. Men han måtte slite hardt for å sikre seg seieren foran hjemmefavoritten Rune A. Dalsjø. Først på den nest siste av de 15 fartsetappene gikk Kruse forbi Dalsjø, og i mål var det kun 20,3 sekunder mellom dem.
Det nasjonale løpet Rally Finnskog ble vunnet av Stian Håre fra Modum i en Volvo 240. Han ledet løpet fra den tredje fartsetappen på fredag kveld, og var 1 minutt og 41 sekunder foran Ole Morten Korsmo fra Kongsvinger tilslutt. Ståle Gjørstad fra Asker kjørte inn til 3.plass.
Værmessig ble det enorme kontraster under helgens EM-rally på Finnskogen. På fredag kveld var det tett snødrev og utrolig vanskelige forhold. I dag var det blå himmel, sol og flotte forhold under løpet.