-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Werksta Norge AS:
Regionleder
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Motor Forum Oslo:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
RSA BIL Oslo:
Produksjonsleder - RSA BIL Oslo
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Ny klasseseier til Markus Foss
Markus Foss (20) fra Bærum fortsetter sin fremgang som rallyfører på de britiske øyer. I helgen tok han sin andre seier av like mange mulige i årets åpne britiske mesterskapet.
I fjor overrasket Markus Foss de fleste da han vant en runde i det samme mesterskapet i rally, og siste helgen i april gjentok han den bedriften. Nå tok han altså sin tredje seier i klassen Formula 2000 på tre forsøk. Foss hadde med seg britiske Glenn Patterson som kartleser også denne gangen.
Fra start var det briten Steve Loveridge i en MG ZR 160 som var raskest i klassen. Loveridge kjørte inn til 2.plass bak Markus Foss i årets første runde i Newcastle. På den andre av de 11 fartsetappene tok Markus Foss ledelsen. Loveridge ga imidlertid ikke opp, og tok tilbake ledelsen på den tredje etappen, og holdt den til seks av etappene var unnagjort. Da tok Markus Foss igjen føringen, og holdt seg i tet til mål. Loveridge måtte etter hvert bryte løpet.
Markus Foss leder nå mesterskapet med 30 poeng, mens Steve Loveridge og Kate Heat begge har 12 poeng.