-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Kverneland Bil:
Innkjøper bruktbil
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Harald A. Møller AS:
Prisanalytiker
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
DNB:
Rådgiver/Fagansvarlig - Autolease Norge Teknisk avdeling
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
DRIVE Mobility AS:
KAM / Salgansvarlig
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Gumpens Auto Grenland:
Daglig leder
-
Gumpens Auto Grenland:
Biloppretter
-
Team Verksted AS:
Karosseriavdelingen
-
Berg Auto AS:
Team leder / Garanti behandler og Bilmekaniker med fagbrev
-
Tryg:
Salgssjef
-
Tønsberg Autoservice AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Nye valgmuligheter for Octavia
Skoda Octavia er en populær modell på våre breddegrader. Nå utvides programmet med nye motorer og girkasser.

Octavia endte helt oppe på 7. plass på registreringsstatistikken fra OFV www.ofvas.no i 2009 etter å ha levert over 2.500 nye biler. Dermed plasserer den seg mellom Nissan Qashqai og VW Tiguan på personbilstatistikken.
Den mest kompakte nyheten er en 1,2-liters bensinmotor med 105 hk. En Octavia 1,2 TSI har et snittforbruk på 0,56 l/mil tilsvarende et CO2-utslipp på 135 g/km.
Mot et pristillegg på kr 16.000 får du DSG girkasse, og dermed har Octavia-familien en innstegsmodell med automat til kr 226.500 – svært gunstig i denne klassen og en viktig årsak til Octavias suksess i Norge.
Toppversjonen Laurin & Klement kommer med to nye motorer. 1,4 TSI er en bensinmotor med 122 hk mens 1,6 TDI har en common rail dieselmotor med 105 hk. Manuell girkasse er standard, men også disse variantene kan leveres i kombinasjon med DSG.
Prisene for de velutstyrte Laurin & Klement utgavene starter på ca 290.000 kroner med de nye motorene, og det skiller bare et par tusenlapper på bensin- og dieselmotor.