-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Hyundai Motor Norway:
Service Enigneer
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist

På vei mot helelektrisk lineup
Comeback for Opel Frontera
Opel børster støv av en gammel modellbetegnelse når de lanserer en ny el-SUV med betegnelse Frontera i løpet av året.
Nye Opel Frontera vises senere i vår og blir ifølge produsenten en morsom bil med smarte løsninger. De forteller videre at den tar neste steg i den nye designfilosofien til Opel og blir den første som bærer det nye Blitz-emblemet.
– Frontera-betegnelsen passer perfekt til vår nye spennende SUV. Med en selvsikker karakter plasserer den seg i kjernen av dette markedet, sier Opel-sjef Florian Huettl.
Han forteller videre at nye Frontera henvender seg direkte til familier og andre som trenger en allsidig bil for å løse hverdagen. Den vil også fortsette Opels lange tradisjon med å levere mobilitet til et bredt spekter av kunder til en attraktiv pris.
Elektrisk over hele linjen
Frontera, vil sammen med lanseringen av den helelektriske versjonen av neste generasjon Grandland senere i år, markere en viktig milepæl i overgangen til kun å lansere elektriske biler fra 2025. Allerede inneværende år vil Opel tilby minst én batterielektrisk variant av alle sine modeller.
Elbilutvalget til Opel-modeller omfatter i dag en rekke modeller, fra lille Rocks Electric via Corsa Electric, Mokka Electric, Astra Electric og Astra Sports Tourer Electric, til de nye flerbruksbilene Combo Electric og Zafira Electric.
I tillegg er alle nyttekjøretøy fra Opel allerede tilgjengelig som helelektriske – inkludert oppgraderte versjoner av Combo Electric og Vivaro Electric samt den helt nye Movano Electric.
Vi loves flere bilder og mer informasjon i løpet av de kommende ukene.
