-
Motor Forum Ålesund:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Asker og Bærum:
Bruktbilselger
-
Toyota Haugesund AS:
Salgssjef
-
Møller Bil Oslo Vest Volkswagen:
Fagtekniker
-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Customer Experience Manager
-
Helios Auto AS:
Support-medarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger – Innlandet
-
Nesbyen Auto AS:
Daglig leder - Nesbyen Auto
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
S. Rødsten Bilforretning AS:
Bilmekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Bilia Insignia:
Salgsdirektør, Bilia Insignia
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss, Lørenskog:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Publikomsrekord - igjen:
- Tydelig at motor-miljøet i Norge trenger en årlig fest som Oslo Motor Show
Det var jubel og god stemning da Oslo Motor Show lukket dørene bak den siste tilskueren søndag kveld.
Nok en gang kunne landets største kjøretøyutstilling notere seg for publikumsrekord med 56.669 motorentusiastiske besøkende i Nova Spektrums haller på Lillestrøm.
Forrige rekord, satt i 2022, var på 53.023 besøkende, og ble altså denne gang slått med ca. 7%.
- Klart jeg er strålende fornøyd med det! Det er tydelig at motor-miljøet i Norge trenger en årlig fest som Oslo Motor Show, sier prosjektleder Tommy Larssen.
Bare på lørdag hadde Oslo Motor Show besøk av 26.949 personer. Fredag var besøkstallet 14.513.
Da Oslo Motor Show ble arrangert første gang, i 2010, var det til sammenligning 23.505 besøkende totalt.
- Vi har jo hele tiden sagt at årets utstilling er den beste vi har hatt noen gang. Derfor har vi hatt et håp om at det skulle trekke ekstra mange inn i hallene, men vi har ikke helt tillatt oss å tro på det, avslører Larssen.
Det er klart arrangørene har gjort mye riktig i forberedelser og markedsføring.
- Jeg kan ikke få sagt klart nok hvor viktige utstillerne, klubbene, de frivillige, entusiastene, de ansatte og funksjonærene er for at Oslo Motor Show har så bred appell. Uten deres enorme innsats både før og under arrangementet, hadde utfallet blitt et annet. Jeg er dem stor takk skyldig, avslutter Tommy Larssen.
Mandag starter han jobbingen med Oslo Motor Show 2025, det femtende i rekken, og datoene er allerede klare: 24. til 26.oktober.