-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
Hedin Automotive:
Salgsleder MG
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
RSA Bil:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Arendal
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Gromstad Auto AS:
Operativ salgssjef Audi
-
Premium Cars Stor-Oslo:
Selger Zeekr
-
Møller Bil Åsane:
Nybilselger Skoda
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
RSA BIL Fredrikstad:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Fredrikstad
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Mobile AS:
Forhandlerutvikler servicemarked
-
Mobile AS:
Ambulerende kundemottager
-
RN Norge:
Warranty Specialist
-
RSA Bil Trondheim:
Bilselger - RSA Bil Trondheim
-
RSA Bil:
Mekaniker/tekniker - RSA BIL Trondheim
-
Motor Forum AS, Oslo:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Nybilselger – Privat og Næring
-
Bertel O. Steen Tønsberg:
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Orkdal:
Biloppretter/Lakkerer
-
Viking Kontroll AS:
Leder drift og utvikling
-
Alt i Alt AS:
Bilmekaniker / Stedfortreder for Teknisk leder
-
Alt i Alt AS:
Teknisk Leder
-
Sekkingstad Bil AS:
Faglært bilmekaniker
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Nybilkoordinator
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Mekaniker
-
RøhneSelmer AS:
Servicerådgiver
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
RSA:
Forhandlerkonsulent - RSA Deler og Tilbehør
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
Dobbelt VM-gull til Toyota
Toyota sikret seg i helgen VM-gull for både førere og team i FIA WEC. Men løpet ble vunnet av debutanter.
Så glade blir man nå man har sikret seg VM-gull for både team og førere - legg merke til den japanske "caps"-varianten:
Toyota-førerne Anthony Davidsson og Sebastien Buemi hadde VM-gullet for førere i lomma allerede før de startet den åttende og siste VM-runden i FIA World Endurance Championship (FIA WEC) – sekstimersløpet på Interlagos-banen i Sao Paulo.
De kjørte inn til andreplass i Brasil, men det holdt til seier i sammendraget. Toyota endte på 289 poeng foran Audi med 244 og Porsche med 193 poeng.
Toyota hadde store ambisjoner da de gikk til Formel 1, men klarte aldri å innfri. Derfor smakte det herlig å sikre seg den første VM-tittelen siden de vant Rally-VM for team i 1999. (Finske Tommi Mäkinen vant fører-VM i en Mitsubishi.)
Sekstimersløpet i helgen ble vunnet av Porsche-trioen Romain Dumas (Frankrike), Neel Jani (Sveits) og Marc Lieb (Tyskland) – den var den første løpsseieren for Porsche siden årets comeback i WEC.
Men det ble også en svært dramatisk helg for Porsche da Marc Webber krasjet stygt en halv time før løpsslutt. Det var ikke mye igjen av bilen han kjørte, men ifølge Porsche tyder det ikke på at den tidligere Formel 1-føreren fra Australia har pådratt seg alvorlige skader.
VM-runden i Brasil markerte også det siste løpet for danske Tom Kristensen som i en alder av 47 år velger å legge hjelmen på hylla. Den sympatiske dansken har behørig skrevet seg inn i historiebøkene med ni seire i 24-timersløpet på Le Mans.