-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Hadeland
-
Møller Bil Trondheim:
Servicesjef
-
Møller Bil Hvam:
Markedssjef
-
AutoIn Bilskade AS:
Takstmann - Bærum
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter / Bilskadereparatør Oslo
-
AutoIn Bilskade AS:
Biloppretter/Teknisk leder – Alnabru
-
Werksta Norge AS:
Biloppretter/ Mekaniker for Werksta Nesbyen
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Møller Bil Tønsberg:
Servicemarkedssjef
-
Porsche Center Gardermoen:
Selger
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Salgsassistent
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Romerike
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Grorud
-
Møller Bil Jessheim:
Bruktbilsjef
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Alta
-
Harald A. Møller AS:
Serviceingeniør
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
Møller Bil Egersund:
Nybilselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Ayvens Norge AS:
Salgskonsulent
-
Dekkmesteren Holmlia:
Verkstedsmedarbeider
-
Dekkmesteren Holmlia:
Servicerådgiver/Kundemottaker
-
Bertel O. Steen Detalj AS:
Innkjøper Bruktbil
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
Bertel O. Steen Lørenskog AS :
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
Volvo Car Stor-Oslo AS:
Leder Servicemarked
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
Werksta Norge:
Skadetakserer / Kundemottaker for Werksta Lillehammer og Werksta Hadeland
-
Rodin & Co:
Serviceteknikere på verkstedutstyr
-
Werksta Norge:
Skadetakserer for Werksta Sveberg
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Nesbyen
-
Bilia Drammen, verksted Volvo:
Bilmekaniker, Volvo Drammen
-
Bilia Norge AS:
Plassjef, Bilia Insignia Kristiansand
-
BilXtra Skøyen AS avd Holmlia:
Bilmekaniker
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
Porsche simulator-turné i Trondheim
En måneds tid fremover kan du prøve Nordens mest avanserte racing-simulator om du besøker et Porsche-senter. Nederst i artikkelen finner du en oversikt over datoer.
I bladet Bil nummer 4-2019 handler bilsportsaken om simulator-racing som har en stor tilhengerskare i Norge. Noen av våre beste hevder seg faktisk helt i verdenseliten.
For en ukes tid siden startet Trond Hylle en reise Norge rundt med sine meget avanserte og realistiske simulatorer hvor en rekke av verdens mest kjente baner er lagt inn.
Kampanjen kjøres i samarbeid med Porsche Norge og Rudskogen Motorsenter.
Ved å besøke ditt lokale Porsche-senter kan du teste simulatoren gratis, og vinneren på hvert sted kvalifiserer seg til en finale der det skal kjøres raceriggede Porsche 718 Cayman på Rudskogen Motorsenter i mai.
Kampanjen startet i Tromsø og har vært innom Trondheim før den i disse dager befinner seg i Ålesund. Her er Trond Hylles rapport fra Trondheim:
Nok en runde av den nasjonale simulatorkonkurransen hos alle Porsche Center i Norge er gjennomført, denne gang i Trondheim hvor det var stor aktivitet på simulatoren.
Totalt 50 personer fikk delta i konkurransen om å få kjøre Porsche 718 Cayman i konkurranse på Rudskogen under Porsche Carrera Cup Scandinavia som går av stabelen den 18. og 19. mai.
I Trondheim kom blant annet Bilsporttalentet 2017, Theodor Olsen, helt fra Hamar for å delta.
Det var dog den lokale vinneren av fjorårets NM-runde i Simracing GP, Sindre Setsaas som vant overlegent med sine 1:20:621 på den legendariske banen Laguna Seca i USA hvor det tilfeldigvis befinner seg to nordmenn for å kjøre Intercontinental GT Challenge denne helgen, Dennis Olsen og Christian Krognes.
Sindre Setsaas kjører i år full sesong i VLN på Nürburgring med en BMW M240i cup bil sammen med tyskeren Moritz Oberheim og nordmannen Inge Hansesætre. Allerede i første løp forrige helg kjørte de inn til en solid fjerdeplass i sin klasse.
Sindre Setsaas er tidligere norgesmester i gokart år 2015.
I dag klokken 17-21 kan man delta i konkurransen hos Porsche Center Aalesund mens ferden går videre sydover til Bergen og Stavanger neste uke.
Se kartet under for den videre turneen.