-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Per Sigtun AS:
Selger / Kundeansvarlig
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Polestar:
Ettermarkedsleder | Norge
-
Solid Försäkring:
Selger Bilgaranti
-
Bilia X:
Regiondirektør XPENG i Bilia
-
Bertel O. Steen:
Commercial Incentive Manager
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger – RSA BIL Arendal
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør for Werksta Elverum
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent til Norges største B2B bilauksjon
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
RSA Bil Drammen:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Drammen
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
BMW henter fra glemmeboken
BMWs designsjef skal ha masse heder og ære for at han har latt gjenskape en gammel konseptbil mange lenge trodde var forsvunnet, og som mange av oss syntes gjorde seg best som forsvunnet.
Jon Winding-Sørensen
Jon Winding-Sørensen
Publisert
Sist oppdatert
Annonse
– Marcello Gandini er en av de virkelig store bildesignerne, sa Adrian van Hooydonk – og det er det nok ingen som vil protestere på.
Anledningen var skjønnhetskonkurransen som ble arrangert på Villa d’Este i år.Les også: BMW-konsepter med støttekontakter3200 CS var en perle, og Bertone var inne og hjalp til med det som skulle bli den første 5-Serien – E12, men de skulle jo gjerne ha litt mer da.BMW har vist nostalgiske konsepter på Villa d'Este også tidligereHiusker du BMW 328-konseptet?Det rant over av mesterlige kreasjoner – BMWs Garmisch var ikke en av dem.Men det var fronten og det den medførte som tok kaka.Laksetrappene på Granadaen til Vassendegutane var eksellent smak i sammenlikning.Og i en åpenbar desperat jakt etter noe å vise tok van Hooydonk et skikkelig «huskeru»-grep og rotet frem gamle fotografier og kanskje tegninger – hva vet jeg – og gjenskapte det hele.Om han mente det som en kompliment er jeg ikke sikker på, selv om bilen selvfølgelig er et godt eksempel på hva BMWs designavdeling kan klare.