-
Snap Drive:
Teamleder
-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Hydrovolt:
Key Account Manager
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Bertel O. Steen Lillehammer:
Servicesjef
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
BilXtra:
Daglig leder
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Polartestingen er i gang
Bilprodusentene gjør det omvendte av trekkfuglene – de trekker nordover til polare strøk i vinterhalvåret. Selv en bil ment for toppløs cruising må takle vinterlige forhold.
Disse bildene bekrefter at snøen er på plass i nordlige deler av Skandinavia, og det samme er testteamene til de store bilprodusentene som blir her i noen kalde måneder for å teste ut nye biler og deler under ekstreme forhold.
Nå går det definitivt flere BMW 6-serie Cabriolet i California enn nord for Polarsirkelen, men det betyr ikke at BMW inngår noen kompromisser med hensyn til hva bilen skal tåle av vinter og kulde.
Bløt på toppen
Vi forventer at neste generasjon BMW 6-serie kommer på markedet i 2010, både som cabriolet og coupé. Den åpne bilen har fortsatt en tradisjonell kalesje og slipper dermed en automatisk hardtop som ofte gir designerne store utfordringer.
Selv om lite avsløres på disse bildene, ser det ut som neste generasjon 6-serie ikke vil avvike radikalt fra dagens modell. Siden den deler plattform med 5-serien, er det vel sannsynlig at også 6-serien får en noe strukket akselavstand.
SE: BMWs nye 5-serie
Modellutvalget vil nok, som i dag, bestå av 630i og 650i for de som foretrekker bensin, mens dieselentusiaster kan velge en 635d.