-
Møller Bil Ensjø:
Deleselger
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
Autoria bil AS Avd Kolbotn:
Markedssjef
-
Møller Bil Outlet Stor-Oslo:
Bruktbilselger
-
Møller Bil Hvam:
Produksjonsleder nyttekjøretøyverksted
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
RSA BIL Arendal:
Bilpleier - RSA BIL Arendal
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Romerike:
Servicemarkedssjef - RSA Bil Romerike
-
RSA BIL Drammen:
Bilmekaniker/tekniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
RSA BIL Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
Bertel O. Steen Hamar:
Salgskonsulent Nyttekjøretøy
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
AutoFrakt AS:
Daglig leder til AutoFrakt AS
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
BilXtra Skøyen AS, avd. Moss:
Teknisk leder
Hottere Adam
Opel viser Adam Rocks i gryteklar utførelse i Genève, men de har også en ekstra hissig utgave av Adam å by på.
Adam S får en nyutviklet 1,4-liters bensinmotor med 150 hestekrefter og et dreiemoment på 220 Newtonmeter – nok til å gjøre kompakte Adam til en liten hissigpropp.
Opel lover en toppfart på 220 km/t, men sier foreløpig ikke noe om hvor lang tid den trenger for å nå 100 km/t.
Ingeniørene har også spesialtilpasset chassiset for å gi Adam S en mer direkte og skarpere styring.
Bilen som står utstilt i Genève er nært opp til en kommende produksjonsmodell, og har også fått oppgraderte bremser fra OPC med 16-tommers skiver foran, og 15-tommers skiver bak. De nye 18-tommers felgene har dekk i dimensjonen 225/35.
Bilen som står i Genève er rød med antrasittgrått tak og en spesialdesignet spoiler. I tillegg har Adam S en rekke tøffe eksteriørdetaljer, som karbonutseende på logolisten i grillen og speilhusene.
En ny frontspoiler sørger sammen med sideskjørt og en redesignet støtfanger bak for å understreke det sportslige uttrykket. I tillegg har Adam S fått sotede ruter bak samt LED-kjøre- og baklys.
Innvendig finner du sportsseter fra Recaro i Morrocana og skinn, som tar igjen designtemaet «Red`n Roll». Pakken består også av røde skinndetaljer på ratt, girkule, håndbrekk og toppes med røde dekorsømmer.
Fører og passasjerer nyter godt av elektronisk styrt klimaanlegg og Opels avanserte IntelliLink infotainment-system som lar dem koble opp og utnytte sine smarttelefoner best mulig.