-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Møller Bil Åsane:
Salgssjef
-
Motor Forum Oslo:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
RSA BIL Oslo:
Produksjonsleder - RSA BIL Oslo
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
DNB Finans AS:
Key Account Manager – Nordland, Troms og Finnmark
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Alfa/Maser styrker bemanningen
Først sluttet Karl-Heinz Kalbfell (bildet) som styremedlem i BMW og nå og da sjef for Rolls-Royce. Han dukket opp hos Alfa Romeo sist oktober. Nå sluttet sjefen for Rolls i USA, og dukket opp en uke senere som sjef for Maserati i USA.
Og siden Maserati nå er en del av Alfa Romeo og dermed under Kalbfells vinger, er det stadig flere som tror på en return av Alfa til USA. Dersom noen skulle klare det er det vel Kalbfell og kompani, BMW-tallene forteller at der i gården vet de litt av hvert om akkurat det.
Jim Selwa het Rolls-Royce presidenten som ble ansatt av Kalbfell. Det var hans jobb å få Rolls-Royce på kartet igjen etter at det nye BMW-regimet begynte å produsere Phantom for modellåret 2003.
Da han sluttet sa han at han skulle begynne i den amerikanske delen av en Europa-produsent, og det viste seg altså å være Maserati. Med bakgrunn fra American Motors og Land Rover er det få som tror at snaut tusen Maseratier pr år er nok for denne fyren. Flere og flere tror nå på 2008 som året da Alfa Romeo skal gjeninnføres til USA.