-
Bilia Outlet Trondheim:
Operativ Plassjef, Bilia Outlet Trondheim
-
RSA:
Garanti- og reklamasjonsbehandler
-
Snap Drive Åsane:
Mekaniker
-
If Skadeforsikring:
Innkjøpsansvarlig
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Hadeland
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Grorud
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/PKK-kontrollør - BYD Oslo
-
Opplysningsrådet for veitrafikken AS:
Salgskonsulent
-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Cadillac klar for Europa
Forhjulsdrift og diesel får nok mange svorne Caddy-fans til å sette kaffen i halsen. Det er Europa som er primærmarked når Cadillac om en ukes tid avduker sin BLS på Frankfurt-utstillingen.
Vi har skrevet noen linjer om denne Saab-produserte Cadillacen, så vi skal ikke trøtte deg med alt for mange detaljer. Våren 2006 er tidspunktet for salgsstart, og motoralternativene blir tre for bensin og en for diesel.
Motorene er hentet fra delehyllen til GM. De firesylindrede 2-literne byr på henholdsvis 175 og 210hk, mens kraftigste bensinmotor blir den turbomatede V6ern som her varter opp med 255hk – litt mer enn i både 9-3 og Vectra. De som ønsker diesel, får i første omgang tilgang til 1,9-literen på 150 hester.
Regn med at både eksteriør og interiør blir smakfullt – forutsatt at du liker de moderne Cadillac-formene. Regn også med kjøreegenskaper og komfort som er minst på høyde med hva du forventer i en bil fra Trollhättan.