-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Salgsassistent
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Romerike
-
Werksta Norge AS:
Bilskadereparatør for Werksta Grorud
-
Møller Bil Jessheim:
Bruktbilsjef
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Alta
-
Harald A. Møller AS:
Serviceingeniør
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Gol
-
Møller Bil Egersund:
Nybilselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Ayvens Norge AS:
Salgskonsulent
-
Dekkmesteren Holmlia:
Verkstedsmedarbeider
-
Dekkmesteren Holmlia:
Servicerådgiver/Kundemottaker
-
Bertel O. Steen Detalj AS:
Innkjøper Bruktbil
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
Bertel O. Steen Lørenskog AS :
Mekaniker/Tekniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
Autoinnkjøp AS Trollåsen:
Kommersiell leder/Partnerkandidat
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Snap Drive Sluppen:
Bilmekaniker
-
Bilbutikk1 AS:
Servicetekniker
-
Autoria Bil AS avd. Ski:
Bilselger
-
Volvo Car Stor-Oslo AS:
Leder Servicemarked
-
BilXtra Skøyen AS avd Moss:
Teknisk leder
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA Bil Kristiansand
-
Werksta Norge:
Skadetakserer / Kundemottaker for Werksta Lillehammer og Werksta Hadeland
-
Rodin & Co:
Serviceteknikere på verkstedutstyr
-
Werksta Norge:
Skadetakserer for Werksta Sveberg
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Nesbyen
-
Bilia Drammen, verksted Volvo:
Bilmekaniker, Volvo Drammen
-
Bilia Norge AS:
Selger, Bilia Insignia Kristiansand
-
Bilia Norge AS:
Plassjef, Bilia Insignia Kristiansand
-
NDI Norge AS:
Salgs-og produktsjef med ansvar for last og industri/anleggsdekk.
-
BilXtra Skøyen AS avd Holmlia:
Bilmekaniker
-
Werksta Norway AS:
Biloppretter og Billakkerer til Werksta i Bergen
Kan han knekt noen koder på tross av poengløs helg
Det ble en helg uten de store resultatene for Dennis Hauger på Spa. Han mener likevel det er positive ting å ta med til neste løp.
Det så virkelig bra ut etter første halvdel av kvalifiseringen fredag da Dennis var blant de tre raskeste. Men dessverre holdt det ikke i andre pass da han måtte ta til takke med den sure 11. plassen.
Hadde han vært 35 hundredeler raskere hadde han tatt tiendeplass og pole position i lørdagens løp, men marginene var ikke på Dennis’ side i denne omgangen.
– Hardt å svelge, og skuffende å ende opp så nær 10. plass, men jeg slet med dekkene i siste del av passet, sier Dennis.
I lørdagens løp avanserte Dennis i starten, men igjen slet han med å få maksimalt ut av dekkene. Han valgte derfor, som flere av konkurrentene, å ta et depotstopp under safety car mot slutten av løpet men klarte bare 10. plass som ikke gir poeng i sprintløpet.
I søndagens løp var Dennis som best oppe på 7. plass, men han ramlet bakover i feltet etter det obligatoriske depotstoppet og ble i tillegg tildelt en tidsstraff for å ha presset en konkurrent utenfor banen ved en forbikjøring. Resultatet ble 12. plass.
– Selv om resultatet ikke ble det beste følte jeg likevel vi fikk med oss noe positivt i dag. Sammenlignet med lørdag fikk vi bedre uttelling på de myke dekkene. Vi slet fortsatt med medium-dekkene, spesielt mot slutten, men vi tok viktige steg som vi tar med oss videre, sier Dennis.
Allerede neste helg skal det kjøres løp på nederlandske Zandvoort og helgen deretter står Monza for tur.
Det har vært få lyspunkter siden seirene i Monaco og Baku, men det er svært små marginer i dette gamet og siden teamkollega Daruvala heller ikke har oppnådd de beste resultater i det siste, kan det virke som Prema-teamet sliter med å finne riktig oppsett på bilene.
Jeg minner om at Dennis er blant de yngste i Formel 2 og har svært mye å lære i en vanskelig sport der marginene er ørsmå. Han hadde også en vanskelig sesong i Formel 3 i 2020 for deretter å komme tilbake som suveren mester i 2021, så vi får gi ham litt mer tid.