-
Møller Bil Hvam:
Salgssjef/Markedssjef
-
Bilia Norge AS:
Leder Controlling
-
Norsk Scania:
Instruktør Teknisk Opplæring
-
RSA Bil Oslo:
Produksjonsleder - RSA Bil Oslo
-
RSA:
Store Manager BYD - RSA Bil Oslo
-
Team Verksted AS:
Oppretter/lakkerer
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Hamar
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Høvik
-
Møller Bil Trondheim:
Nybilselger Audi
-
Vestfold Autogass AS:
Bilmekaniker / Leder
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker BYD - RSA BIL Oslo
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Regionssjef - MG
-
Subaru Norge AS:
Forhandleransvarlig - Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Knoks Bildeler AS:
Mekaniker
-
MEKO Norway AS:
Leder for MEKO Academy (tidligere Promeister Academy)
-
RN Norge:
Head of Sales
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
Sulland Elverum:
Daglig Leder
-
RSA:
Salgs- og markedskoordinator
-
Berg Auto AS:
Dele- og lagerleder / Delesjef
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Karihaugen
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Plassjef Trondheim
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Scania:
Verksmester/teknisk leder
-
Bertel O. Steen AS:
Salgssjef Mercedes-Benz Minibuss
-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
To fantastiske opphentinger
Dennis Hauger fikk et vanskelig utgangspunkt for helgen da han bare ble nummer 19 i fredagens kvalifisering. Men nordmannen kjørte to fantastiske løp og endte søndagen på fjerdeplass.
disketDennis gjorde en feil og havnet utenfor banen da det gjaldt som mest i den avsluttende delen av fredagens kvalifisering. Han endte dermed på en skuffende 19. plass.
Men supertalentet fra Aurskog er ikke den som gir opp – han fikk en brukbar start i lørdagens løp og avanserte jevnt og trutt slik at han kunne kjøre over målstreken som nummer ni. En fantastisk prestasjon, men dessverre deles det kun ut poeng til de åtte beste i sprintløpet.
– Det var et av de bedre løpene jeg har kjørt i år. Jeg hadde en god bil i dag, så det er selvfølgelig litt synd at vi startet så langt bak. Men jeg er fornøyd med dagens innsats og satser på å få en bedre start i morgen, sa Denis etter lørdagens løp.
– Jeg håper vi lykkes med strategien og at jeg kan klatre høyere på resultatlisten.
Noen spesielt god start fikk Dennis ikke i søndagens hovedløp, og enda verre ble det da han fikk en «drive-through»-straff fordi teamet hadde festet hjulene for sent på startgridden.
Løpet skulle bli svært actionpreget med en rekke sammenstøt og avkjøringer. Allerede på første runde kom Safety Car på banen, og da denne etter hvert slapp feltet, kjørte Dennis gjennom pitlane for å sone sin straff.
Noen runder senere smalt det igjen, og denne gangen ble løpet rødflagget siden sikkerhetsgjerdet var skadet.
Dermed fikk Dennis en ny mulighet og hadde nå avansert til en 13. plass siden mange av konkurrentene foran ham hadde brutt etter sammenstøt. Han kjørte et meget bra løp og passerte den ene konkurrenten etter den andre.
Til slutt kjørte Dennis over målstreken på femteplass mens løpet ble vunnet av hans teamkollega Jehan Daruvala foran danske Fredrik Vesti. En god dag for Prema teamet.
Etter løpet ble Iwasa som tok tredjeplassen disket slik at Dennis avanserte til fjerdeplass. Et fantastisk resultat med det dårlige utgangspunktet han hadde etter kvalifiseringen.
– Jeg føler at jeg fikk maksimalt ut av bilen og kjørte på grensen hele tiden. Med tanke på utgangspunktet jeg hadde så er jeg fornøyd med begge løpene denne helgen, konkluderer Dennis.
Nå gjenstår kun ett løp i årets mesterskap, og det kjøres i Abu Dhabi helgen 19.-20. november.