-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Arteon i ny tapning
Volkswagen har publisert de første skissene av en ansiktsløftet Arteon. I tillegg til oppgraderinger får den også en alternativ karosseriform. Her er dagsferske spionbilder av en nærmest ukamuflert Shooting Brake.
Den mest luksuriøse folkevognen klamret seg fast og fortsetter ufortrødent videre. I alle fall i enkelte markeder.
Modellen som kom på markedet i 2017 får nå en midtlivs oppdatering, samtidig som programmet utvides med en Shooting Brake i tillegg til den coupé-formede sedanen.
Volkswagen er foreløpig sparsomme med detaljene, men forrige måned viste vi bilder av den kamuflerte stasjonsvognen. Samtidig kunne vi også avsløre at det kommer en muskuløs R-versjon.
Oppdateringen innebærer at Arteon får et helt nytt førermiljø, slik at den skal fremstå som enda mer luksuriøs. Det innebærer det siste på infotainment-fronten, MIB3, for maksimale tilkoblingsmuligheter.
Vi loves høyeffektive motorer med lave utslipp og mye moment. I tillegg vil nykommerne tilby nye assistent-systemer.
Som eksempel nevner Volkswagen «Travel Assist» som skal være ideelt for lange reiser. Systemet tar over styring, akselerasjon og bremsing i hastigheter opptil 210 km/t med minimalt inngrep fra sjåførens side.
PS!
På de dagsferske spionbildene er testbilen nesten uten kamuflasje. Den har imidlertid en blank stripe rundt vinduene og tape ved baklyktene for å forvirre oss. I slutten av juni får vi de offisielle bildene.