-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Hydrovolt:
Key Account Manager
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
DNB Finans AS:
Rådgiver
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Bertel O. Steen Lillehammer:
Servicesjef
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Kalbakken
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
BilXtra:
Daglig leder
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Heftig DS3 Cabrio
Mens Peugeot viser produksjonsutgaven av RCZ R, nøyer søsterfirma Citroën seg med å dra lakenet av en ny konseptbil på Goodwood.
I helgen stiller Citroën ut konseptbilen DS3 Cabrio Racing på Goodwood Festival of Speed.
Den nye konseptbilen er basert på coupé-utgaven av DS3 Racing. Med bare 25 kilo ekstra i forhold til originalmodellen, beholder cabrioleten de kvikke kjøreegenskapene til DS3 Racing.
Citroën DS3 Cabrio Racing har en sportslig fremtoning. Karosseriet er i matt grå Moondark, og kombineres med 19-tommers felger i glinsende sort samt detaljer i sort krom på håndtak, pyntelister og sidespeil.
DS-mønsteret finner man igjen det sorte stofftaket samt inngravert i speilhusene, mens bremsekaliprene, navkoppene samt en vertikal stripe på dørene er i rød kontrastfarge. Samme fargekombinasjon fins i interiøret.
Motoren er en 1,6-liter med 202 hk, og Citroëns motorsportavdeling, Citroën Racing, har utviklet spesielle bremser og hjuloppheng, i tillegg til et eget karbonkit.
Sébastien Loeb har fått anledning til å teste DS3 Cabrio – se hvordan det gikk.
Kupeen i Citroën DS3 Cabrio Racing er både sporty og elegant. Bøttesetene har en ny form for armbåndsureffekt i tre ulike materialer, mens sømmene på setene, dashbordet og rundt girspaken er i rød Carmin-farge.
Den samme rødfargen går også igjen i rammen rundt setene og på instrumentbordet.
Med DS3 Cabrio Racing presenteres i tillegg andre spesialprodukter, blant annet et barnesete i tre materialtyper, akkurat som resten av setene.
DS3 Cabrio Racing vil bli utstilt under bilutstilling i Frankfurt som arrangeres for 65. gang i september. Det sier foreløpig ingen ting om eventuell serieproduksjon av spesialutgaven.
FØLG OSS PÅ VÅR FACEBOOK-SIDE - KLIKK LIKER OG VI OPPDATERER DEG!
HOLD DEG OPPDATERT MED DAGLIGE NYHETSBREV – REGISTRER DEG GRATIS HER!