-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Team Verksted AS:
Delelager/kundemottak
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Nybilselger
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
Blålys i Essen
I helgen åpner den store årlige styling- og tuningmessen i Essen Motor Show, og i den anledning stiller ABT med en Audi RS4 – skreddersydd for politiet.
Blålys vekker alltid oppmerksomhet, og det gjør de nok også nå Audi-tunerne fremfor noen, ABT Sportsline, viser denne spesialmodellen under pre-åpningen av showet i dag.
En Audi RS 4 er jo heftig nok i seg selv, med 450 hester, men spesialmodellen ABT RS4-R kan skryte av 530 hestekrefter og et dreiemoment på 690 Newtonmeter.
Og så har den et ABT eksosanlegg med 102 mm karbonpiper, så den høres trolig nesten like godt som den synes.
Spesialbilen inngår i kampanjen TUNE IT! SAFE! der organisasjonen av tyske tuningselskaper (VDAT) samarbeider med Transportministeren, dekkprodusenten Hankook og flere andre seriøse aktører.
TUNE IT! SAFE! skal gi kundene en trygghet på at uansett hva de velger av utstyr fra en seriøs produsent, så skal de være trygge på at bilen, etter trimming, er minst like trygg som den var før.
Til politibilen har Hella levert signalanlegget og politidekoren er utført av Foliatec.
På tross av sitt potensial skal ikke denne politibilen jage kjeltringer – den er en ren utstillingsmodell som blir stående på ABT-standen fram til 8. desember.