-
RSA Bil Fredrikstad:
Bilselger - RSA BIL Fredrikstad
-
RSA Bil Forus:
Bilselger - RSA BIL Forus
-
Snap Drive Bergen Sentrum:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Åsane
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Nordland
-
Rodin & Co AS:
Servicetekniker verkstedutstyr Østlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger Møre og Romsdal
-
Rodin & Co AS:
Selger Innlandet
-
Rodin & Co AS:
Selger kundeservice
-
Werksta Norge:
Billakkerer søkes til Werksta Grorud
-
Werksta Norge:
Kundemottaker og Takserer for Werksta Grorud
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Salgssjef
-
Sulland Lier:
Servicemarkedsleder
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Hydrovolt:
Key Account Manager
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
DNB Finans AS:
Rådgiver
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Haugesund
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Bodø
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Stavanger
-
Tesla Norway AS:
Bilmekaniker / Service Technician - Tromsø
-
Bertel O. Steen Lillehammer:
Servicesjef
-
Snap Drive:
Mekaniker
-
BilXtra:
Daglig leder
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Le Mans-stemning i Paris
Det var stor stemning under den nye Triumfbuen ved La Defence da Audi avduket sin nye sportsbil, R8. En legende var leid inn for anledningen.
Det er en sportsbil som går utenpå det meste – inklusiv Audi-eide Lamborghini Gallardo Audi lanserer når R8 ser dagens lys. Bilen er oppkalt etter den femdoble Le Mans-vinneren og blir et nisjeprodukt.
Men ikke mer nisjepreget enn at Paul Hegna, den norske PR-direktøren for Audi regner med å selge 10-15 biler neste år. Til Norge kommer bilen andre kvartal til en pris på ca 1,6 millioner, slett ikke avskrekkende.
Det var den 6-doble Le Mans-vinneren, Jackie Ickx som fikk æren av å avduke skjønnheten som har et bagasjerom stort nok for dobbelt golfsett pluss fire bagger.
Fremdriften besørges av en midtstilt 4,2-liters V8 som leverer 420 hk og et maks dreiemoment på 430 Nm til alle fire hjørner gjennom et avansert quattro-system.
Null til hundre på 4,2 og en toppfart på 300 forteller om egenskaper i den ypperste sportsbilklassen. At dette er en bil vi kommer nærmere tilbake til, kan du være sikker på. Men prøveturen får vi vente med til vårsola sørger for tørr asfalt!