-
Brennes Auto Moss AS:
Bilmekaniker
-
DNB Bank ASA:
Sales Manager
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
RG Mobility AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS Bergen:
Ettermarkedsleder
-
Motor Forum AS Telemark:
Regnskapsansvarlig
-
Werksta Bergen Åsane:
Verkstedleder
-
Bilia X:
Servicemarkedssjef, Xpeng Lørenskog
-
Toyota Asker og Bærum:
Handover / produktspesialist
-
Solaris Norge A/S:
Mekaniker til tungbil, buss søkes
-
Flex1One AS:
Driftsansvarlig
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Steinkjer
-
RG Mobility AS:
Key account Manager
-
Hyundai Motor Norway:
Regional Sales Consultant
-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilskadereparatør
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Salgssjef Volvo Car Ryen
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Autoringen Oslo AS:
Takstmann
-
Motor Forum AS, Oslo:
Teamleder Verksted
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Andresen Karosseri AS:
Biloppretter
-
Bilhuset Viken AS:
Teknisk Leder
-
Bilco Hønefoss AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Hovfaret 17B:
Ledige kontorplasser
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist

EX90 Excellence
Volvo for feinschmeckere
På bilutstillingen i Shanghai vister Volvo en spesialversjon av EX90 som er skreddersydd for velstående kinesere.
Volvo dro teppet av EX90 i november, men fortsatt er det et års tid til du ser den på veien.
Spesialversjonen de nå viste på Auto Shanghai er først og fremst tiltenkt det kinesiske sjåførkjørte markedet, men kan nok også bli tilgjengelig andre steder etter hvert om behovet melder seg.
Som navnet indikerer sikter EX90 Excellence seg inn på de mest kresne kundene som er mer opptatt av luksus og komfort enn mest mulig plass. Det innebærer blant annet tofarget lakk og 22-tommers spesialfelger.
Men de mest dramatiske endringen finner vi innendørs hvor to luksuriøse komfortseter erstatter det tradisjonelle baksetet. Dette gir ekstra god plass for den som sitter bak, samtidig som et romslig kjøleskap er plassert mellom setene. Her er det plass til en stor flaske, slik at man kan slukke tørsten med iskald drikke når man måtte ønske.
Midtkonsollen bak er kledd i naturlig tre og har et integrert touch-panel der man kan kontrollere setevarme (tre ulike nivåer) og massasjefunksjon (fire ulike nivåer).
Midt på konsollen skinner en Orrefors-krystall, som i tillegg til å være elegant også fungerer som en mikrobryter for å kontrollere en duftdispenser med tre ulike dufter. Duftopplevelsen forsterkes gjennom korresponderende lys med ulike stemningssettinger.