-
Bilia Outlet Trondheim:
Operativ Plassjef, Bilia Outlet Trondheim
-
RSA:
Garanti- og reklamasjonsbehandler
-
Snap Drive Åsane:
Mekaniker
-
If Skadeforsikring:
Innkjøpsansvarlig
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Hadeland
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Grorud
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/PKK-kontrollør - BYD Oslo
-
Opplysningsrådet for veitrafikken AS:
Salgskonsulent
-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Konferanser på utstillingen
Autofil 2000 blir mer enn en utstilling av biler, i løpet av dagene vil det være en rekke konferanser som omhandler viktige saker for norsk bilbransje.
Torsdag er det vårt søsterorgan FirmaBil som skal stå for et seminar om akkurat det: Firmabiler. Der vil vi gi en innføring i de forskjellige skatteregler innen bilbeskatning, se på skjerpingen av firmabilbeskatningen, gå i dybden på reglene for moms og investeringsavgift for varebiler og se på vridningen i salget av firmabiler.
Onsdag blir det et tett program som faktisk dreier seg om hvordan norsk bilbransje skal se ut i fremtiden. Det reviderte Gruppeunntaket skal behandles, det skal orienteres om den nye Verkstedsloven, og tidligere sjef for Mazda Europa, nordmannen Jan Brentebråthen, skal snakke om fremtidens bildistribusjon. Det er så vidt man får lang nok pause til å være med på at Kongen åpner utstillingen onsdag kl. 12.00