-
BilXtra:
Daglig leder
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Werksta Norge AS:
Regionleder
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Motor Forum Oslo:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
RSA BIL Oslo:
Produksjonsleder - RSA BIL Oslo
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Konferanser på utstillingen
Autofil 2000 blir mer enn en utstilling av biler, i løpet av dagene vil det være en rekke konferanser som omhandler viktige saker for norsk bilbransje.
Torsdag er det vårt søsterorgan FirmaBil som skal stå for et seminar om akkurat det: Firmabiler. Der vil vi gi en innføring i de forskjellige skatteregler innen bilbeskatning, se på skjerpingen av firmabilbeskatningen, gå i dybden på reglene for moms og investeringsavgift for varebiler og se på vridningen i salget av firmabiler.
Onsdag blir det et tett program som faktisk dreier seg om hvordan norsk bilbransje skal se ut i fremtiden. Det reviderte Gruppeunntaket skal behandles, det skal orienteres om den nye Verkstedsloven, og tidligere sjef for Mazda Europa, nordmannen Jan Brentebråthen, skal snakke om fremtidens bildistribusjon. Det er så vidt man får lang nok pause til å være med på at Kongen åpner utstillingen onsdag kl. 12.00