-
RN Norge:
Head of Sales
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
Sulland Elverum:
Daglig Leder
-
RSA:
Salgs- og markedskoordinator
-
Berg Auto AS:
Dele- og lagerleder / Delesjef
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Karihaugen
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Plassjef Trondheim
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Motor Forum AS, Oslo:
Bilselger
-
Scania:
Verksmester/teknisk leder
-
DRIVE Mobility:
Teknisk salgsrådgiver
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Garanti og logistikk
-
Bertel O. Steen AS:
Salgssjef Mercedes-Benz Minibuss
-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
-
RN Norge:
Sales Operations Coordinator
-
Werksta Norway AS:
Kundemottaker og Takserer
-
Werksta Norway AS:
Bilskadereparatører
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Salgssjef
-
Ragn-Sells Autoparts AS:
Selger proffmarked
-
Electric byMEDHUS AS:
Detailer / Bilklargjører
-
Autoringen AS:
Key Account Manager
Ørnen flyr
Noen skulle filme på kontoret vårt. Det tok litt lenger tid enn beregnet.
Jeg husker ikke en gang hva det dreide seg om. Jeg skulle si ett eller annet på NRK. Helt sikkert noe om bil. Krisen i bilindustrien. Eller salget av Saab. Eller tilbakekallinger av Toyota, eller noe tilsvarende.
Man fant ut at det var en god idé å gjøre opptaket på kontoret – jeg fører som regel ganske pittoreske omgivelser som ofte gir et ganske pikant inntrykk på Levende Bilder. Det tok litt lenger tid enn beregnet, kan man si.
For kamerafører Trond Stenersen brukte ikke lang tid på å slå fast at jeg hadde en del litteratur i hyllene. Også om design. Og til og med en og annen trykksak som dreide seg om to hjul.
Nå er det ikke akkurat to hjul jeg belemrer denne hjemmesiden vår for mye med, men akkurat i dette tilfelle gjør jeg et lite unntak igjen.
For Trond begynte å vise meg bilder av den virkeliggjorte drømmen sin. Tegnet av ham, bygget av førsteklasses håndverkere her hjemme i Skandinavia. En chopper som må være noe av det aller nydeligste som skal ta fatt på black top’en nå til våren.
Via TV og film er vi vant til litt av hvert når det gjelder kunststykker, tredimensjonale skulpturer, med Harley-Davidson drivverk oppi. Men denne slanke ørnen til NRK-fotograf Steneresen, må være noe av det nydeligste som er skapt på denne siden av Atlanterhavet.
Den eneste grunnen til at sykkelen hans ikke for lengst har prydet midtsidene på Easyriders må være at han ikke har sendt inn bildene av den. I mellomtiden kan jo vi nyte dem.