-
Werksta Norway AS:
Biloppretter og Billakkerer til Werksta i Bergen
-
RSA Bil Drammen:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Drammen
-
Møller Bil Hvam:
Salgssjef/Markedssjef
-
Bilia Norge AS:
Leder Controlling
-
Norsk Scania:
Instruktør Teknisk Opplæring
-
RSA Bil Oslo:
Produksjonsleder - RSA Bil Oslo
-
RSA:
Store Manager BYD - RSA Bil Oslo
-
Team Verksted AS:
Oppretter/lakkerer
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Hamar
-
Bilia Xpeng:
Teknisk leder, Bilia Xpeng Høvik
-
Møller Bil Trondheim:
Nybilselger Audi
-
Vestfold Autogass AS:
Bilmekaniker / Leder
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker BYD - RSA BIL Oslo
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/tekniker - RSA Bil Oslo
-
Norwegian Mobility Group AS:
Regionssjef - MG
-
Subaru Norge AS:
Forhandleransvarlig - Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
Knoks Bildeler AS:
Mekaniker
-
MEKO Norway AS:
Leder for MEKO Academy (tidligere Promeister Academy)
-
RN Norge:
Head of Sales
-
Werksta Norge AS:
Verkstedleder for Werksta Fana
-
Sulland Elverum:
Daglig Leder
-
RSA:
Salgs- og markedskoordinator
-
Berg Auto AS:
Dele- og lagerleder / Delesjef
-
Sentrum Auto AS:
Bilmekanikere
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Karihaugen
-
MyCar Stavanger:
Salgssjef
-
Team Verksted AS:
Plassjef Trondheim
-
RSA Bil Arendal:
Bruktbilansvarlig - RSA Bil Arendal
-
RSA Bil Arendal:
Bilselger - RSA Bil Arendal
-
Norsk Scania:
Verksmester/teknisk leder
-
Bertel O. Steen AS:
Salgssjef Mercedes-Benz Minibuss
-
Jensen & Scheele AS:
Plassjef, Jensen & Scheele
-
Jensen & Scheele Bil AS:
Bruktbilansvarlig, Jensen & Scheele
-
RSA Bil:
Plassjef - RSA Bil Tromsø
-
Toyota Asker og Bærum avdeling Rud:
Salgskonsulent nybil
-
Team Verksted AS:
Mekaniker
Rolls-Royce oppgraderer
Selv de mest luksuriøse bilene trenger en liten ansiktsløftning en gang i blant. Nå er turen kommet til Rolls-Royce Phantom.
Oppgraderingene som nå gjøres omfatter både den vanlige og den lange utgaven av Phantom. Det skal forsterke slektskapet med de nyere modellene i familien, Phantom Coupé og Phantom Drophead Coupé.
Du skal kjenne bilene inngående for å legge merke til endringene på en bil som passerer deg i fart. Og selv om du får en halvtime med bilen, spørs det om du oppdager hva som er nytt. Derfor skal du få noen hint av oss.
Fremre støtfanger er fornyet, og den markante Rolls-grillen i rustfritt stål er gjort grunnere. De utvendige dørhendlene har fått LED-belysning og 21-tommers felger er blitt standard. Dessuten er to nye felgmodeller tilgjengelig.
Innendørs vil baksetepassasjerene nyte godt av en RCA-terminal for kanalisering av lyd og bilde til 12-tommers monitorer som er plassert i picnic-bordene.
Sjef i baksetet
Andre endringer er nye dørlister med innebygde håndtak samt leselamper integrert i C-stolpene. Kontrollorganer for styring av lyd, klima og elektriske vinduer fra baksetet, er integrert i et trepanel i dørene.
Rolls-Royce er ikke like berørt av finanskrisen som andre aktører i bilbransjen. De hadde sitt beste resultat på 18 år i 2008 med et salg på 1212 nye biler. BMW som eier selskapet, har nylig investert 40 millioner pund i Goodwood-anlegget for å legge til rette for produksjon av en ny, mindre modell med kodenavn RR4 fra 2010.
Her finner du de største Rolls-Royce-forhandlerne (i alfabetisk rekkefølge): Abu Dhabi, Beijing, Beverly Hills, Dubai og London.
SE VIDEO: