-
Bilia Outlet Trondheim:
Operativ Plassjef, Bilia Outlet Trondheim
-
RSA:
Garanti- og reklamasjonsbehandler
-
Snap Drive Åsane:
Mekaniker
-
If Skadeforsikring:
Innkjøpsansvarlig
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Hadeland
-
Werksta Norge:
Verkstedleder for Werksta Grorud
-
RSA Bil Oslo:
Bilmekaniker/PKK-kontrollør - BYD Oslo
-
Opplysningsrådet for veitrafikken AS:
Salgskonsulent
-
Tromsø Billakkering AS:
Bilskadereparatør
-
Bilplaneten AS:
Mekaniker / Teknisk leder
-
Snap Drive Bergen:
Mekaniker
-
Viking Kontroll AS:
Teknisk kontrollør
-
Busland:
Oppretter / lakkerer til bussverksted på Ski
-
Bilia Norge AS:
Regionsjef Servicemarked, BMW & Mini
-
Bilia Skøyen:
Servicemarkedssjef, Bilia Skøyen
-
Snap Drive Åneby:
Mekaniker
-
Werksta Norge:
Kundemottaker / Takserer
-
Snap Drive:
Bilmekaniker / stedfortredende teamleder
-
Møller Bil Bergen:
Nyttekjøretøyselger
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
Cadillac gearer opp for Le Mans
Det skal Cadillac ha – de gir seg søren ikke. Etter at de virkelig gikk på trynet i fjor og slett ikke gjorde det så bra i år, er de nå tilbake med planer om 2002-innsatsen.
For tredje gang på tre år er det en flunkende ny konstruksjon Cadillac skal stille med. Et kullfiberchassis konstruert og bygget i England, en flunkende ny aerodynamisk pakke som har bedringer både på løft og drag, og en utviklet utgave av den etterhånden ganske velkjente og pålitelige (får vi håpe) racingutgaven av 4-liters Northstar motoren.
Fishel er klar på hvilke tre viktige komponenter han må få samlet: et effektivt strømlinjeformet chassis/karosseri, en pålitelig og kraftig nok motor/drivlinje og et lag som både har erfaring med og kultur for å vinne.
Foreløpig er det ikke snakk om hvem som skal kjøre bilene, eller om hvor mange som skal bygges. Men den nye modellen skal debutere på 12 timers på Sebring, Florida, i mars, og den skal delta i fem amerikanske ALMS-løp i tillegg til 24-timeren i Frankrike.
Alle gode ting er tre?