-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Ny knallhelg for Dennis Hauger
Dennis Hauger har kjørt to løp i det tyske Formel 4-mesterskapet i helgen, og igjen har han vist seg fra sin beste side.
Denne helgen gikk løpene som oppvarming til Formel 1, så Dennis har fått vist seg frem for et stort publikum, samtidig som viktige Formel 1-personligheter har vært til stede på banen.
Den norske 16-åringen var raskest på fredagens trening, men slet litt mer i kvalifiseringen.
– Det var litt forskjell på den frie treningen og kvalifiseringen hvor jeg slet litt med å finne grepet etter at Formel 1-bilene hadde vært utpå i tillegg til at temperaturen var lavere. Jeg gjorde ikke en perfekt jobb i første kvalifisering, men andreplass i andre kvalifisering var nok det beste jeg kunne får ut av bilen, sier Dennis.
Han endte med femte startspor i første kvalifisering og posisjon to i den andre.
– I første løp fikk jeg en god start og holdt et høyt tempo. Jeg klarte å manøvrere rundt bilen foran meg og avansere i feltet, fortsetter han.
Til slutt hadde han bare sin egen teamkollega foran seg, men Dennis klarte å ta seg forbi.
– Dessverre kjørte teamkollegaen min av banen. Jeg var foran ham og på utsiden, ga ham nok rom på innsiden, men det endte likevel med at han kjørte av banen, konstaterer Dennis.
– I Race 2 var starten bra, jeg kom først av gårde. Men så underestimerte jeg ting og ble tatt litt på senga da Arthur Leclerc klarte å ta seg forbi meg. Jeg hadde ikke like høyt tempo i det andre løpet, men likevel er jeg godt fornøyd med seier og andreplass denne helgen, konkluderer Dennis Hauger.
Med helgens resultater har han avansert fra 9. til 3. plass i den tyske serien, samtidig som han kjemper i toppen i dent italienske mesterskapet.