-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Carstore:
Salgsleder
-
Møller Bil Skadesenter Alnabru:
Bilmekaniker/PPK-kontrollør
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Møller Bil Oslo Vest:
Produksjonsleder
-
DNB Finans AS:
Logistikkmedarbeider i Autolease Norge
-
Møller Bil Larvik:
Produksjonsleder
-
Møller Bil Hvam:
Nybilselger Volkswagen personbil
-
Norsk Scania:
Selger Scania Bruktbil
-
Norsk Scania:
Lastebil Utleiekonsulent
-
Møller Bil Ensjø:
Deleselger
-
Toyota Haugesund AS:
Ettermarkedsleder
-
Møller Bil Minde:
Mekaniker/Tekniker
-
Autoria bil AS Avd Kolbotn:
Markedssjef
-
Møller Bil Hvam:
Produksjonsleder nyttekjøretøyverksted
-
BMW Group Norge:
BMW Technical Support Expert
-
RSA Bil Drammen:
Bilpleier - RSA Bil Drammen
-
RSA Bil Oslo:
Bilselger - RSA Bil Oslo
-
BilXtra Skøyen:
Bilmekaniker
-
Møller Bil Oslo Vest:
Bilglassmontør
-
RSA BIL Arendal:
Bilpleier - RSA BIL Arendal
-
Snap Drive Åneby:
Bilmekaniker
-
Mekonomen Bilverksted, Arna:
Avdelingsleder / Kundemottaker
-
MECA Bilverksted, Sandnes:
Bilmekaniker
-
MECA Bilverksted, Bryne:
Bilmekaniker
-
Toyota Haugesund AS:
Bilmekaniker, fagtekniker og hjelpearbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Ny knallhelg for Dennis Hauger
Dennis Hauger har kjørt to løp i det tyske Formel 4-mesterskapet i helgen, og igjen har han vist seg fra sin beste side.
Denne helgen gikk løpene som oppvarming til Formel 1, så Dennis har fått vist seg frem for et stort publikum, samtidig som viktige Formel 1-personligheter har vært til stede på banen.
Den norske 16-åringen var raskest på fredagens trening, men slet litt mer i kvalifiseringen.
– Det var litt forskjell på den frie treningen og kvalifiseringen hvor jeg slet litt med å finne grepet etter at Formel 1-bilene hadde vært utpå i tillegg til at temperaturen var lavere. Jeg gjorde ikke en perfekt jobb i første kvalifisering, men andreplass i andre kvalifisering var nok det beste jeg kunne får ut av bilen, sier Dennis.
Han endte med femte startspor i første kvalifisering og posisjon to i den andre.
– I første løp fikk jeg en god start og holdt et høyt tempo. Jeg klarte å manøvrere rundt bilen foran meg og avansere i feltet, fortsetter han.
Til slutt hadde han bare sin egen teamkollega foran seg, men Dennis klarte å ta seg forbi.
– Dessverre kjørte teamkollegaen min av banen. Jeg var foran ham og på utsiden, ga ham nok rom på innsiden, men det endte likevel med at han kjørte av banen, konstaterer Dennis.
– I Race 2 var starten bra, jeg kom først av gårde. Men så underestimerte jeg ting og ble tatt litt på senga da Arthur Leclerc klarte å ta seg forbi meg. Jeg hadde ikke like høyt tempo i det andre løpet, men likevel er jeg godt fornøyd med seier og andreplass denne helgen, konkluderer Dennis Hauger.
Med helgens resultater har han avansert fra 9. til 3. plass i den tyske serien, samtidig som han kjemper i toppen i dent italienske mesterskapet.