-
Bilservice AS:
Bilmekaniker
-
Erik Arnesen Helsfyr:
Bilmekaniker
-
Strømmen Bilverksted AS:
Bilmekaniker - Personbil
-
Møller Bil Fellesfunksjoner avd. Logistikk:
Takserer brukte biler
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Møller Bil Sandefjord:
Serviceleder / Kundemottaker
-
Møller Bil Outlet Alnabru:
Logistikkmedarbeider
-
Autoringen AS:
Selger – Autoringen
-
Autoringen AS:
Auksjonsstøtte - Autoringen
-
AutoMester AS:
Kjedekonsulent
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Kristiansand
-
Team Verksted AS:
Delelagersjef Team Verksted Ålesund
-
DNB Bank ASA Norway Branch:
Sales Manager - Vestfold, Telemark/Buskerud
-
Werksta Norge:
Bilskadereparatør / Oppretter
-
Man Truck & Bus Norge AS:
Selger lastebil
-
Volvo Car Stor-Oslo:
Mekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Moss To-Takt AS:
Bilmekaniker / tekniker
-
Møller Bil Skadesenter Asker og Bærum:
Bilmekaniker/tekniker
-
Autoringen Ski AS:
Plassjef – Autoringen Ski
-
Toyota Bilia AS:
Regionsjef Servicemarked
-
Premium Cars Stor-Oslo AS:
Tekniker for Zeekr
-
Mobile Åsane AS:
Servicemarkedssjef
-
Autoringen Oslo AS:
Bilkonsulent
-
Bilia X:
Driftsleder, Xpeng Høvik
-
Bil i Nord:
Volvo-mekaniker
-
Bilforlaget AS:
Vaktsjef/journalist
-
Jæger Automobil AS:
Bilskadetakserer
Petter Solberg til Subaru
Så er det offentlig det som den siste uken har vært Norges minst bevarte hemmelighet: Petter Solberg (25) har skrevet under en kontrakt med Subaru og vil kjøre for teamet i rally-VM i 2001. Petter Solberg skal kjøre samtlige 14 VM-løp neste år, og vil være andrefører ved siden av Richard Burns (29).

Som en følge av avtalen med Subaru vil ikke Petter kjøre Rally Kypros som starter denne uken. Planen er at han skal kjøre årets fire siste VM-løp med Subaru som et ledd i forberedelsene til neste års sesong.
Noe overraskende har Subaru også skrevet kontrakt med Markko Märtin (24) fra Estland som sammen med Petter Solberg har vært talentet som alle har snakket om i internasjonal rallysport det siste året. I tillegg har Subaru fortsatt kontrakt med den firedoble verdensmesteren Juha Kankkunen. Dermed vil Subaru ha et meget sterkt mannskap i neste års VM.
-Jeg er overbevist om at vi vil ha det beste teamet i rally-VM neste år med denne førerbesetningen. Det er en perfekt kombinasjon med ungdom og entusiasme hos Petter og Markko, genialiteten til Burns og den enorme erfaringen som Kankkunen besitter, sier teamsjef hos Subaru David Lapworth.
Se også artikkelen Petter Solberg på fisketur