-
Xpeng Motors (Norway) AS:
Customer Experience Manager
-
Helios Auto AS:
Support-medarbeider
-
Sulland Lier:
Mekaniker
-
Nokian Dekk AS:
Regionsansvarlig/selger – Innlandet
-
Nesbyen Auto AS:
Daglig leder - Nesbyen Auto
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Otta
-
AutoriaGruppen:
Salgssjef bruktbil
-
Frydenbø Bil Ålesund AS:
Bilmekaniker
-
Alfie Bilskade AS:
Biloppretter
-
BilXtra Skøyen AS avd Asker:
Bilmekaniker
-
S. Rødsten Bilforretning AS:
Bilmekaniker
-
Team Verksted AS:
Mekaniker Orkanger
-
Bilia Insignia:
Salgsdirektør, Bilia Insignia
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss, Lørenskog:
Mekaniker
-
Team Verksted AS:
Kundemottaker
-
Birger N. Haug AS:
Teknisk Leder
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS:
Mekaniker
-
Tide Verksted AS, Avdeling Voss:
Mekaniker tyngre- og lette kjøretøy
-
Auto-Benz AS:
Bilmekaniker
-
Rettedal Bilkontroll AS:
EU-kontroll, produksjon og lager, kombinert stilling
Slutt for H1
GM har bestemt seg for å ta livet av den originale Hummer H1. Fem tonn og fem liter på mila er kanskje ikke det som frister flest i et USA som skriker om høye bensinpriser.


Ifølge danske Børsen fastslår imidlertid Hummer-direktør Martin Walsh at høye oljepriser IKKE er årsaken til at de nå stopper produksjonen av bilen som i sin tid startet som den populære militærutgaven Humvee. Det er mer et uttrykk for at GM ønsker å utvikle Hummer-markedet ved å fokusere på de nye modellene H2 og H3.
H1 har i stor grad vært et leketøy for rike gutter som bare bruker den en sjelden gang nå som nyhetens interesse har avtatt. Og de bilene som er i omløp treffes nok oftere i urbane strøk enn i ødemarken. Med en bredde på 2,5 meter kan det vel også tenkes at noen er lei av å forgjeves lete etter egnede parkeringsplasser i storbyene.