-
Produksjonsleder
Møller Bil Skadesenter Alnabru
-
Bilmekaniker
Stårheim Bilverksted AS
-
Tekniker
Per Aaland A/S
-
Prosjektleder
RSA Bil Drammen
-
Avdelingsleder
Etac Bil AS:
-
Avdelingsmedarbeider
NDS Group AS
-
Customer success – kundekonsulent
DRIVE MOBILITY AS
-
Bilselger
Kverneland Bil AS
-
Driftsleder Bilskade
Birger N. Haug AS avd Oslo
-
Mekaniker
Herøy Bil & Maskin AS
-
Skadetakserer
Møller Bil Skadesenter Langhus
-
Bilskadereparatør
Møller Bil Skadesenter Langhus
-
Teamleder
Birger N. Haug AS avd Oslo
-
Nyhetsredaktør/frontsjef og nyhetsreporter
Bilforlaget AS
-
Bilmekaniker
Nes Bilelektro AS
-
Inne Tekniker
NDS Group AS
-
Tekniker
Toyota Sør AS
-
Bilmekaniker
Toyota Romerike AS
-
Kunderådgiver
Toyota Romerike AS
-
Kundevert
Toyota Østfold AS
-
Kunderådgiver
Toyota Asker og Bærum AS
Slutt for H1
GM har bestemt seg for å ta livet av den originale Hummer H1. Fem tonn og fem liter på mila er kanskje ikke det som frister flest i et USA som skriker om høye bensinpriser.


Ifølge danske Børsen fastslår imidlertid Hummer-direktør Martin Walsh at høye oljepriser IKKE er årsaken til at de nå stopper produksjonen av bilen som i sin tid startet som den populære militærutgaven Humvee. Det er mer et uttrykk for at GM ønsker å utvikle Hummer-markedet ved å fokusere på de nye modellene H2 og H3.
H1 har i stor grad vært et leketøy for rike gutter som bare bruker den en sjelden gang nå som nyhetens interesse har avtatt. Og de bilene som er i omløp treffes nok oftere i urbane strøk enn i ødemarken. Med en bredde på 2,5 meter kan det vel også tenkes at noen er lei av å forgjeves lete etter egnede parkeringsplasser i storbyene.