-
BilXtra:
Daglig leder
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Werksta Norge AS:
Regionleder
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Motor Forum Oslo:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
RSA BIL Oslo:
Produksjonsleder - RSA BIL Oslo
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Slutt for H1
GM har bestemt seg for å ta livet av den originale Hummer H1. Fem tonn og fem liter på mila er kanskje ikke det som frister flest i et USA som skriker om høye bensinpriser.
Ifølge danske Børsen fastslår imidlertid Hummer-direktør Martin Walsh at høye oljepriser IKKE er årsaken til at de nå stopper produksjonen av bilen som i sin tid startet som den populære militærutgaven Humvee. Det er mer et uttrykk for at GM ønsker å utvikle Hummer-markedet ved å fokusere på de nye modellene H2 og H3.
H1 har i stor grad vært et leketøy for rike gutter som bare bruker den en sjelden gang nå som nyhetens interesse har avtatt. Og de bilene som er i omløp treffes nok oftere i urbane strøk enn i ødemarken. Med en bredde på 2,5 meter kan det vel også tenkes at noen er lei av å forgjeves lete etter egnede parkeringsplasser i storbyene.