-
BilXtra:
Daglig leder
-
Snap Drive:
Teamleder
-
Snap Drive:
Bilmekaniker
-
Volvo Car Norway AS:
Product Follow Up Specialist
-
RSA:
Innkjøper - RSA Deler og tilbehør
-
Werksta Norge AS:
Regionleder
-
Nellemann Machinery AS:
Verksmester/Driftssjef
-
Motor Forum Oslo:
Bilmekaniker
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Kristiansand
-
RSA BIL Oslo:
Produksjonsleder - RSA BIL Oslo
-
Bilia Norge AS:
Business Controller, Region JLR & Outlet
-
RSA Bil Kristiansand:
Bilselger - RSA BIL Kristiansand
-
RSA Bil Arendal:
Bilmekaniker/tekniker - RSA BIL Arendal
-
Team Verksted AS:
Varebil og lastebil mekaniker
-
Team Verksted AS:
Lakkerer Trondheim
-
Bertel O. Steen Lastebil og Buss AS:
Mekaniker
-
Hagen Bil AS:
Delemedarbeider
-
BEMA AS:
Ordre og kundeservicemedarbeider / lagermedarbeider
-
Motorpool Handel AS:
Regnskaps- og økonomimedarbeider
-
Karosseriforum AS:
Billakkerer
-
Bil & Motorservice AS:
Bil- og tungbilmekaniker med mulighet for medeierskap!
Oslo Motor Show er i gang
Se Ferrari Daytona SP3 hos BilAutofil
Superbilene er på plass på BilAutofil/BilNorges stand på Oslo Motor Show.
Som vanlig må du til BilAutofil/BilNorges stand i Hall C på Oslo Motor Show for å se den supreste av nye supersportsbiler: Ferrari Daytona SP3, den tredje bilen i Ferraris Icona-serie og skaffet til motorshowet av Ferrari-ambassadør Arne Fredly.
På hvit bunn skinner den dyp blå bilen mot omgivelsene, og vil du høre hvordan den låter er det bare å møte opp på avdukingen kl. 12.
Men superbilstanden inneholder mer. For når Ferrari Purosangue ikke var mulig å få fram til Lillestrøm i tide, ble erstatningen ikke særlig dårligere: Lamborghini Urus Performante. Bilen er en av to den norske Lamborghini-forhandleren ble tildelt, og begge er solgt til samme kunde. Pris rett over fem millioner kroner.
840 hk i ytelse er V12-midtmotoren i Daytona SP3 så langt den råeste Ferrari har tatt fram uten pustehjelp. Med toppfart på 340 km/t tar SP3 til 100 km/t på 2,85 sekunder og til 200 km/t på 7,4 sekunder.
Med SP3 på plass er hele Icona-serien vist på OMS. Det har ikke skjedd noe annet sted i Norge. SP1/SP2, hvor SP2 er tosetersutgaven av SP1, var utlånt av Arne Fredly til OMS for to år siden.
Lamborghini Urus Performante er heller ingen sinke med 0-100 km/t på 3,3 sekunder og toppfart på 306 km/t. V8-motoren yter 666 hk.
Årets Oslo Motor Show er med over 1000 kjøretøyer fordelt på 42.000 kvadratmeter showflate mer omfattende enn noen gang og det største tredørs innendørs messearrangement i Norge.